Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Krása, jenom pásek se nějak seschnul :lol2:

+1, předpokládám, že je tam danej jen tak na rychlo, aby se neřeklo... Nevěřím tomu, že Lucid nezná parametr typu "rozteč nožiček"... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se vysplhali az na 6400,- ?!! :-)) Nedavno tam byly modre a v lepsim stavu za 3500,- slusny :-)...

jj, cena již jako na ebay. Jsem zvědavý, kdo se jimi pochlubí. Ty, které zmiňuješ, nebyly to tyto? Pokud ano, pak se prodaly za 2400,-Kč, ale prodejce u nich psal: "U hodinek fungují jen stopky....Sklíčko poškrábané, na kraji trošku uštíplé cca 1mm", takže celková generálka + sklíčko. Nicméně i s tím by se asi člověk dostal na cenu těchto hnědých.

post-23487-0-51505100-1384233422_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já si říkal kdo mě to přehodil :frusty: , už to moje maximum zavánělo nesmyslem , počítal jsem s cenou okolo pěti tisíc, ale což, tak si je užij :notworthy:

 

Když jsem to psal, tak přišel pošťák a přinesl mi kompenzaci o kterou se postatnou měrou zasadil Bebe /po tisícé děkuji/

 

20131113_083341.jpg 20131113_083003.jpg

 

Vypadá to na prosinec 1974 , ale ten můj ověřený datový klíč na určování věku už nefunguje /stránka/ a podle jinde nalezéno mi to nabílo, že prosinec ano ,ale tok 1974 nebo 1984 ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to na prosinec 1974 , ale ten můj ověřený datový klíč na určování věku už nefunguje /stránka/ a podle jinde nalezéno mi to nabílo, že prosinec ano ,ale tok 1974 nebo 1984 ...

Velká gratulace, kdyby mne podobné prosily, abych se jich ujal, určitě bych neprotestoval :) Pokud se jedná o rok, určitě to bude 1974.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já si říkal kdo mě to přehodil :frusty: , už to moje maximum zavánělo nesmyslem , počítal jsem s cenou okolo pěti tisíc, ale což, tak si je užij :notworthy:

 

Když jsem to psal, tak přišel pošťák a přinesl mi kompenzaci o kterou se postatnou měrou zasadil Bebe /po tisícé děkuji/

 

Takovou kompenzaci bych bral! Nemá Bepe ještě nějaké?

 

Add ty hnědé - když jsem viděl kam to šplhá, tak jsem ani nepřihazoval...to mi už přišlo trochu moc

 

Nedávno ještě na Aukru byly bellmatic - nemá je někdo odsud?

Upraveno uživatelem xmikes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...