Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD

 

Hoho, díky převelice za skvělý materiál ke studiu. Zase budu (možná) o něco chytřejší pokud jde o Seiko. Zároveň mne to ovšem přivádí k zamyšlení, zda bych neměl WUS začít prohledávat poněkud systematičtěji než jen při hledání přes strýčka Gůgla či návštěvě odkazů vložených sem členy fóra, příp. projíždění inzerce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Seiko 7006-8030 Rally Diver. Minulý rok jim bylo 40 let, tak si strojek zasloužil lázně. A dnes se z nich vrátily. Ještě jednou @tondako díky. Perfektní jako vždy.

Tak to je super kousek...................no comment :clap:

Upraveno uživatelem barrym
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám za kvalitu fota, ale bylo to v rychlosti mobilem večer.

 

Poraďte jaký řemen (nejlépe i do vody) se k nim hodí? Nějaký ať s ním mohu i ke košili do práce, příležitostně v pátek :)

 

díky za nápady

post-24257-0-90135400-1395067009_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám za kvalitu fota, ale bylo to v rychlosti mobilem večer.

 

Poraďte jaký řemen (nejlépe i do vody) se k nim hodí? Nějaký ať s ním mohu i ke košili do práce, příležitostně v pátek :)

 

díky za nápady

attachicon.gifSeiko chrono.jpg

Jakou má rozteč ? Mě se k mým vintage Seikům nejlíp hodí vintage guma :) 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360866349115

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám za kvalitu fota, ale bylo to v rychlosti mobilem večer.

 

Poraďte jaký řemen (nejlépe i do vody) se k nim hodí? Nějaký ať s ním mohu i ke košili do práce, příležitostně v pátek :)

 

díky za nápady

attachicon.gifSeiko chrono.jpg

Černá nebo hnědá kůže. Do vody bych s nima nelezl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám za kvalitu fota, ale bylo to v rychlosti mobilem večer.

 

Poraďte jaký řemen (nejlépe i do vody) se k nim hodí? Nějaký ať s ním mohu i ke košili do práce, příležitostně v pátek :)

 

díky za nápady

attachicon.gifSeiko chrono.jpg

Předpokládám, že mají 20 mm. Pokud chceš řemínek, podíval bych se na www.strapshop.cz, na vodu bych zapomněl a spíše se jim snažil opatřit dobový tah, na který patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čest, zkušení Seiko vintážníci.

Dneska mi přišly na Ebayi vydražené Seiko 7002-700A, borec ze Španělska psal v popisu, že jdou dobře a že jsou ve výborném stavu.

Prvotní nadšení vystřídalo zklamání. To, když jsem se zaměřil na lunetu, napřed šla hodně ztuha.

No a pak nějak povolila a už jde úplně bez vůle a točí se, jak kolotoč a navíc jde velmi lehce sundat. Pod lunetou není žádná vložka.

Stěžoval jsem si s tímto problémem prodejci a ten mi zatím jen odespal, že mám silně zatlačit na lunetu a že by měla zapadnout, ale ač tlačím, jak můžu, tak nikam nezapadá.

Nevím, jestli je mám vrátit nebo to je nějaká banalita.

Poraďte, kdo víte...

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čest, zkušení Seiko vintážníci.

Dneska mi přišly na Ebayi vydražené Seiko 7002-700A, borec ze Španělska psal v popisu, že jdou dobře a že jsou ve výborném stavu.

Prvotní nadšení vystřídalo zklamání. To, když jsem se zaměřil na lunetu, napřed šla hodně ztuha.

No a pak nějak povolila a už jde úplně bez vůle a točí se, jak kolotoč a navíc jde velmi lehce sundat. Pod lunetou není žádná vložka.

Stěžoval jsem si s tímto problémem prodejci a ten mi zatím jen odespal, že mám silně zatlačit na lunetu a že by měla zapadnout, ale ač tlačím, jak můžu, tak nikam nezapadá.

Nevím, jestli je mám vrátit nebo to je nějaká banalita.

Poraďte, kdo víte...

Dík.

Zkus napsat mistnimu clenovi Tondako. Mne dnes dal zrovna dokopy me 7002. Je to odbornik na Seiko krome jineho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...