Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Většinou ano, ale tohle je opravdová Pepsi díky trojkombinaci červená, modrá a bílá. Těžko se shání, je to jedna z nejrannějších verzí.

 

Podle WUS... taky mě to zarazilo před prodejem. Prodejce psal, co je origoš a co aftermarket. Tak mu věřím a podle WUS to odpovídá.

Z jakého roku jsou? Podle mne až tak "rané" nebudou, ty z prvních měly jiné označení. Ciferník a luneta původních modelů (černé, žluté, modré) se dělaly ve stejné barevné kombinaci, problém byl v tom, že se nejednalo o stejný materiál a časem luneta začala získávat světlejší odstín. Tuším, že po r. 1975 došlo ke změně technologie, která již více zabezpečovala barevnou stálost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu poprosit mistni cleny se seiko 6105, jestli byste nekdo zkusil odsroubovat svou korunku a napsal mi, kterym smerem vam jde odsroubovat..?

 

dneska jsem se stal majitelem techto hodinek, ale mam problem, korunka je tak pevne utazena, ze mi nejde povolit a to jednim ani druhym smerem. mohl bych zkusit vyvinout nejake brutalnejsi usili, ale nez tak ucinim, tak si chci byt jist, ze ho vyvijim spravnym smerem. jde mi o to, ze na korunce je napis lock a sipka, coz si vykladam tak, ze timto smerem se korunka utahuje a proti sipce se povoluji.

 

co me na tom ovsem zarazi je, ze sipka s napisem LOCK ukazuje proti smeru hodinovych rucicek, coz je smer, kterym se obycejne zavit povoluje, coz ale nedava moc smysl..

 

muzete prosim nekdo potvrdit, viz i fotka?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taky divný, teď koukám, že mi tapatalk nevložil odkaz. proto ho dávám níže znovu a lépe:

 

http://forums.watchuseek.com/f281/how-buy-seiko-6139-600x-chronograph-collectors-buying-guide-140803.html

Aha, tak to znám, ale už jsem zapomněl, že se tam o tom píše, takže díky:)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

Ta cena je ustřelená,to už si raděj koupím SMITHS PRS-68 a nebudu mít obavu že mi za půl roku sežerou další ranec za servis.

Máš funglovky,origo remake a ne oleštěný neorigo original s šibnutýma datumovkama,křivým a rozpláclým nápisem Seiko atd...

hrůza.

 

Smiths1_zps5cf15138.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je ustřelená,to už si raděj koupím SMITHS PRS-68 a nebudu mít obavu že mi za půl roku sežerou další ranec za servis.

Máš funglovky,origo remake a ne oleštěný neorigo original s šibnutýma datumovkama,křivým a rozpláclým nápisem Seiko atd...

hrůza.

Fuj, dej to pryč. Opajcnout legendární model, budiž. Ale dát na něj logo SMITHS??? Tady Eddie hodně ustřelil. Ale stále hodně lidí mu to žere, to zas jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...