Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc hezky, kdyby ti ten naramek byl zbytecne dlouhej a mohl jsi postradat nejaky clanky navic, rad je koupim. Mam stejnej naramek, ale beznadejne kratkej.

To by nemel byt problem, mam dost malou ruku a clanky navic jsou. Jen ted cestuju a nejakou dobu se nechystam zpet.

 

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve stredni Americe se mi nechteji na ulici riskovat lepsi kousky, takze jsem si v El Salvadoru koupil za 200 korun tyhle otloukanky a v Nikarague na ne za 130Kc hodil novy krystal. Nic moc zajimavejsiho se od Mexika uz bohuzel neprodava, ale ucel splni a corky po nich zatim nejdou)ce4e27f9a62586ac60fdd3cfeb0b0869.jpg

 

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cifr se mi nezdál taky, ale už jsem se tento týden spálil (taky kakume), protože z mizerných fotek to vypadalo, že je to AM, ale na dobré fotce bylo jasně vidět, že je OK. Na ručkách to jde poznat většinou podle laku a velikosti lumi "okýnka" na hodinovce, je rozměrnější jak na origo. Ty ručky mají navíc narůžovělou barvu, ale hlavně povrchovka je jiná, jako by na origo bylo míň barvy, nebo byla prášková. Na AM to vždy vypadá jako když povrchový napětí dělá oblou kapku barvy, origo vypadá ostřeji řezané. Neumím to líp vysvětlit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...