Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

Jenom dvoje. Ty černé v nerez jsou většinou prebroušené ?zlaté? pouzdro, protože se oloupalo. Poznáš to podle dýnka. Pokud bylo původně zlaté tak je tam označení SGP.

 

Trochu to poupravím. Nejde o přebroušená zlacená pouzdra, ale o skládačky do nerezu. Zlatá pouzdra jsou totiž v základu mosazná stejně jako primky a mají identický problémy - jsou měkký a ošoupávají se. Mám doma zlaté pouzdro, které má tak ocumlanou spodní stranu, že úplně chybí obloučky kolem tlačítek. Je možný, že někdo nechal pozlatit nerez pouzdro kvůli renovaci černých, ale osobně jsem to zatím nepotkal...

 

Proti tomu pandy mají problém, že jim cifry žloutnou, nebo se loupou subcifry, takže tam jsou zas potřeba cifry. Navíc zjevně někde zůstaly hromady dílů, takže se skládalo jak o život

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

bylo to k 21. narozeninam, tata se akorat vylizal z vazne autobouracky (spatny technicky stav sluzebniho vozidla AZNP). Babi rikala, ze tata chtel hrozne moc digitalky na kovovym tahu, tak z radosti nad prekonanim zdravotnich komplikaci vyrazili do klenotnictvi v Daruvaru u p. Cerneho (stale existuje), ktery je ukecal, ze digitalky jsou modni vystrelek, at radsi koupi drazsi a kvalitu, ktera vydrzi desetileti... takze vybrali tento model ref. 6119-5480, presnou cenu si nepamatovala, ale vedela, ze byly 2x drazsi nez ty digitalky... tak to muselo byt dost, predpokladam, ze v ty dobe byly digitalky technologicky hit. Tata bohuzel cenu taky nevi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tata je nosil intenzivne, byly docela domrskany, tak je nechal pred par lety preliznout nejakym umelcem. :-( bohuzel, je to lehce ocumlany, ale to mi rozhodne nezabrani v jejich noseni a prodavat je taky nikdy nebudu... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...