Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zasílám pro porovnání svoji korunku. Měla by být originální (pokud ne, nekažte mi večer :D). Počet zoubků mě nikdy nenapadlo počítat. Nedokážu říct, jestli jsou všechny stejné, ale kromě Bullheadů mi tak připadají.

BTW kdyby měl někdo jednu korunku na Jumba navíc, hodila by se mi.

post-51191-0-05400300-1582227558_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7016 na eBay. Sice to chce desinfikovat strojovnu a nějaké lázně, ale vypadají že jsou bez aftermarket dílů (-:

https://www.ebay.com/itm/SEIKO-CHRONOGRAPH-AUTOMATICO-VINTAGE-CAL-7016-8001-BEAUTIFUL-BLU-DIAL/202907289129

 

Pár dní zpátky mi nabízel 11% slevu, ale neměl jsem ten model dost nastudovaný, abych si troufl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pár dní zpátky mi nabízel 11% slevu, ale neměl jsem ten model dost nastudovaný, abych si troufl.

 

Myslím si, že jsou OK, že jsou originál. Jen to vyrezlé pouzdro pod dýnkem a trochu chycený strojek mě odradil. Slevu jsem od něj dostal taky. Hlavně ta kombinace vintážní Seiko a Ital je nebezpečná (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koncovky tahu by neměly mít drážky (pokud je tam vidím správně).

A indexy na cifru sežrané. Já bych je nebral, nestojí to za to.

 

Máte pravdu, celé jsou takové na první pohled rizikové. Asi zůstanu u 6138 nebo počkám, než je pustíte vy :D

 

Já si krátím chvíli, než se mi vrátí UFA z lázní, ve společnosti těchto provizorních krásek. Pozdro někdo poleštil, tah mají z quartzek, sklíčko bude potřebovat přebrousit, ale jsou příjemné na ruce a fungujou perfektně.

post-51191-0-50175800-1582999671_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute,

potřeboval bych názor zkušenějších. Dostaly se ke mně tyto Kakume, ale trochu mě děsí stav číselníku a ruček. Vím, že cifry často flekatí, patinují. Tento je až moc dokonalý, na druhou stranu, nenašel jsem žádný znak, který by svědčil o neoriginalitě. Odstín subcifrů, fonty sedí. Co myslíte?

post-51191-0-37709400-1583164524_thumb.jpg

post-51191-0-49968300-1583164526_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi budou fakt původní. Kontaktoval jsem i prodejce. Ten si je originalitou naprosto jistý.
Poslal mi i foto svých dalších Kakume v obdobném stavu a zaslal článek na rozeznání AM dílů. Působí věrohodně. Jestli je cifr OK, myslím, že budou určitě i ručičky. Na mých druhých je rámování snad ještě širší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...