Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kluci Seikari, mam na vas prosbu.

Jako spousta clenu na foru i ja jsem na Seiku zacinal (2012 prvni mechaniky - bily samuraje, mam je furt a nikdy nepujdou. Jen jsou to tedka hodinky do nepohody a na vetsi konzumace alkoholu, takze se mnou ale zas zazily vsechny ty radosti mladeho zivota :))

Kazdopadne jsem casem od Seika krapet upustil, pac me desne nasralo ze se mi u x kusu vysral krček/zavit na korunce.

Nejaky starsi divery me ale vzdy docela lakaly a mam tedka nabidku na 6306-7001. Jsou z 03/1978 a taky po cerstvym servisu + by mely byt v origo stavu.

Zatim jen jedna fotka, brzo bych mel mit fotek vic, tak postnu.

Jaka je podle vas adektavni cena?

Diky.

seiko.JPG.32123789594532f389c54b5b2be8e570.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvacka? Fakt? Mně přijde, že šly vintage Želvy hrozně dolů od tý doby, co je v současnosti miliarda barviček a edic. Je fakt, že tohle jsou JDM 6306 (pomineme-li ty ne úplně jasný fotky), ale třeba i takový @Ditoy_eagle, kterej prodává Seiko chrona za 20+ bez problémů, tak když se zbavuje Želv, bylo to během loňska třeba kolem 12k a ne-li pod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím místní Seikology a Seikolegy...víc hlav, víc ví, takže si jdu pro radu či tipy, kde sehnat konkrétní korunku 50M01N nebo 50M01NS pro 7017-6040. Ebay jsem již prolezl celé a zatím bezúspěšně. Google my vyplivl přesně pár odkazů na nějaké stránky s rozsypaným čajem, ale tím skončil....a já taky.

Samozřejmě pokud by někomu doma "překážela" tak se jí rád ujmu 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezva, jinak jak říkám, jde to přes prostředníka (třeba buyee), který nechá poslat zboží k sobě na sklad, zkontroluje, zabalí dohromady třeba víc drobnějších věcí a pošle Ti to mezinárodní poštou do Čech. Samozřejmě za určitý poplatek a cenu dvojího poštovného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, xbraj19 napsal:

@Cukovmrkni na Buyee.jp, nebo Jauce.com tam můžeš nakupovat z yahoo i bez známého v japonsku.

 

před 27 minutami, Waya03 napsal:

Bezva, jinak jak říkám, jde to přes prostředníka (třeba buyee), který nechá poslat zboží k sobě na sklad, zkontroluje, zabalí dohromady třeba víc drobnějších věcí a pošle Ti to mezinárodní poštou do Čech. Samozřejmě za určitý poplatek a cenu dvojího poštovného.

 

Paráda, o tutěch službách jsem vůbec nevěděl...to se bude v budoucnu hodit...díky moc Chlapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...