Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to tak jak už psal kolega výše. Koupil jsem je od místního člena, ve stavu takřka nenošených. Hodinky se strojkem 7a28, popřípadě jeho deriváty, by neměly chybět ve sbírce žádného Seikofila 🙂 Je to technický milník, na tehdejší dobu revoluce, první analogový quartz chronograph na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Waya03 napsal:

Je to tak jak už psal kolega výše. Koupil jsem je od místního člena, ve stavu takřka nenošených. Hodinky se strojkem 7a28, popřípadě jeho deriváty, by neměly chybět ve sbírce žádného Seikofila 🙂 Je to technický milník, na tehdejší dobu revoluce, první analogový quartz chronograph na světě.

No pěkně se mi to rozjíždí, začal jsem s Pogue, že je prostě musím mít...pak přišly další 6139, objevil jsem svět 6138, pak jsem neodolal zlatým 7016 Tankům, teď k nim sháním stříbrné....a nakonec mi tu ukážete tuty suprový quartz chronografy. Pěkně vám a celýmu chronomagu děkuji!!!🤣

Jen teda nevím jestli ty bílé co má kolega Waya03 a nebo černé...to je dilema. Zase když to dobře politicky prodám, tak by ty bílé mohly být pro přítelkyni(samozřejmě pro vzácné příležitosti) a já k nim musím mít(dokoupit) ještě černé 😇 Ve dvou se to lépe táhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...