Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj Chlapi, nevíte kde bych mohl sehnat tuten, nevim jak to nazvat, zajištovací pin? Je to z originálního tahu na 6138 Pandy. Bohužel jsem zjistil až teď, když jsem tah ladil na moje zápěstí, že na posledním článku chybí. Bylo to schované pod sponou, tak jsem si toho nevšiml. Pokud by ho někdo měl plonkovej, tak ho rád odkoupím. Díky za případné tipy.

panda pin.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2021 v 10:10, Gombo napsal:

Dnes Seiko 5 Railway s kalibrom 6309
rok 1982

CBF52A62-F590-4AF9-AAAD-00B99625AA68.jpeg

C168EE4D-BF81-428A-B619-20609E4ACEBE.jpeg

Gombo

ten název tohoto modelu Railway - to je oficielní název nebo jen mezilidský nick? Díky. :notworthy:

Upraveno uživatelem eloga
ed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, jonyyy napsal:

Koupil jsem fakt prďácký 6139ky v top stavu a mám potřebu se pochlubit :D škoda jen, že jsem nestihl denní světlo na fotku.

20220104_164619.jpg

Budu hádat....Barcelona, Spain....eBay....taky jsem na ně koukal, dokonce jsem na ně dostal i lepší nabídku a pak na ně úplně zapomněl....a teď toho lituju :bangin:

Jinak pěkná práce, jediný co mě drobet utěšuje je, že aspoň že skončili v dobrých rukou v ČR :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, jonyyy napsal:

Jak říkáš....Taky jsem je nechal po nabídce chvíli ležet, ale přítelkyně a táta mě pak přesvědčili, ať je vezmu, i když jsem fanda spíše 6138 :DUž pokukuju po černých. 

Tak teď nevím, jestli ti závidím víc ty hodinky nebo tu uvědomělou přítelkyni :default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...