Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Čaute, 

potřebuju poradit. Dlouho jsem sháněl JDM bulíky a jedny jsem teď pořídil. Byly prodávány jako plně originální, pouze s vyměněným sklem. Když dorazily, všiml jsem si ale divné, vysoké korunky (pro srovnání přidávám korunku ze svých druhých bullheadů, kterou považuji za jedinou správnou). Tak se raději se ptám - přijdou vám ok? Věřím, že zbytek je origo. Mají i správný tah, původní brus pouzdra, čistý strojek.... Popř. viděl někdo z vás takovou korunku?

20220121_170631.jpg

20220121_170931.jpg

20220122_185650.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Atime, Monaco kolekce je bombovní.

Chlapi, potřebuju potvrdit mé domněnky. Myslím, že jsem koupil feiko pandy. Nebyl jsem moc ostražitý, protože byly inzerovány jako "absolutely original". Když dorazily, tak se mi nezdály a po srovnání s tátovýma pandama si myslím, že je to jasné.  

- nápis SEIKO je sleštěný, nemá ostré hrany.

- horizontální šrafování je příliš výrazné

- minutky a čárky mezi nimi mají stejně tlustý font

- hrany subčíselníku jsou příliš výrazné

- stav číselníků neodpovídá pouzdru

- ručičky jsou taky průser

Chci si to jen ověřit od odborníků než je vrátím.

Díky.

20220223_163006.jpg

20220223_163041.jpg

20220223_163054.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na géčko jsem zapomněl :D jsou z Itálie, kam se taky vrátí. Mám doma pěkné origo pandy, chtěl jsem ještě druhé na lítačku a takhle to dopadlo. Člověk musí víc věřit očím než slovům. Alespoň to tu bude viset jako studie pro ostatní.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Včerejší "nový" přírůstek z Anglie....sice to byl drobet porod, ale nakonec to dobře dopadlo. Jen mi zůstává rozum stát nad naší poštou....11.1. to odešlo z Anglie, 14.1. to bylo v Praze a včera mi to dorazilo....tomu říkám fofr!!!

Jen tak mimochodem, taky vám některý Seika přijdou jak starý Saaby??? Tak hnusný, až jsou vlastně něčím hezký???...viz foto :D

20220308_100356_resized.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...