Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Žigi

takže, na mém dýnku je rok 84.  Mám tam bílý datumový věnec, asi to bude po opravě nebo co. Foto dám.

Ale na práci na zahradě je nepoužívám, to myslím je Seiko-vintage na škodu. Já mám pro zahradu raději čisté ruce bez hodinek, maximálně jedny v kapse a není to automat.

Kdybys to chtěl pustit, beru.

:notworthy:

 

Upraveno uživatelem eloga
err
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, eloga napsal:

Žigi

takže, na mém dýnku je rok 84.  Mám tam bílý datumový věnec, asi to bude po opravě nebo co. Foto dám.

Ale na práci na zahradě je nepoužívám, to myslím je Seiko-vintage na škodu. Já mám pro zahradu raději čisté ruce bez hodinek, maximálně jedny v kapse a není to automat.

Kdybys to chtěl pustit, beru.

:notworthy:

 

Neboj výkopy s tím nekopu :) Bílý věnec bude z bílé varianty, která existuje a je taky krásná. Já je koupil za pár šušní, pouzdro trochu poladil i když má svoje nejlepší roky už za sebou. Sklíčko na maděru mi vyměnili přes Koscom a jsou prima. Nosím je svátečně a určitě je nebudu prodávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, eloga napsal:

s tím s klíčkem v Koscomu, mám tam tedy vyrazit na výzvědy nebo jako na jistotou, to mé je dost orvané..., díky.

 

Nedělají to oni. Posílají ho někam. Trvalo to měsíc a stálo 700 Kč. Nebyl jsem tam ani osobně jen to tam poslal. Za mě bez problému. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravicko panove, prave se mi dostali do rukou moje prvni seiko vintazky. Puvodni zelvy. Vizualne docela slusny stav, ktery chci zachovat, ale strojovna potrebuje servis. Vim ze se tu psalo o Frydlovi, ze je na seika clovek na svem miste, ale dilnu zavrel ( kvuli nemoci pise na webu, funguje mu jen eshop ). Mate nejaky tip? Omegy jsem nosil do k Majzlikovi ale nejak se po te posledni komunikaci na to uz necitim. Diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 12. 2020 v 2:30, tomasteckavesely napsal:

Zdravicko panove, prave se mi dostali do rukou moje prvni seiko vintazky. Puvodni zelvy. Vizualne docela slusny stav, ktery chci zachovat, ale strojovna potrebuje servis. Vim ze se tu psalo o Frydlovi, ze je na seika clovek na svem miste, ale dilnu zavrel ( kvuli nemoci pise na webu, funguje mu jen eshop ). Mate nejaky tip? Omegy jsem nosil do k Majzlikovi ale nejak se po te posledni komunikaci na to uz necitim. Diky :)

Onyx Jihlava. Mají tady i vlákno,mám u nich dvoje Seika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...