Jump to content

Vintage seiko

Chumpus
 Share

Recommended Posts

V 9. 8. 2021 v 7:54, Waya03 napsal:

Měřím si dobu dojezdu do práce.

80CF993B-31FC-4E7C-9A75-2A947E578587.jpeg

Tak tuto je moc pěkný a ani to nemusí být automaty....asi jsem se zamiloval 😍. Co to je typ a kolik se orientačně cenově pohybují?

Je to tak jak už psal kolega výše. Koupil jsem je od místního člena, ve stavu takřka nenošených. Hodinky se strojkem 7a28, popřípadě jeho deriváty, by neměly chybět ve sbírce žádného Seikofila 🙂 Je to technický milník, na tehdejší dobu revoluce, první analogový quartz chronograph na světě.

Před hodinou, Waya03 napsal:

Je to tak jak už psal kolega výše. Koupil jsem je od místního člena, ve stavu takřka nenošených. Hodinky se strojkem 7a28, popřípadě jeho deriváty, by neměly chybět ve sbírce žádného Seikofila 🙂 Je to technický milník, na tehdejší dobu revoluce, první analogový quartz chronograph na světě.

No pěkně se mi to rozjíždí, začal jsem s Pogue, že je prostě musím mít...pak přišly další 6139, objevil jsem svět 6138, pak jsem neodolal zlatým 7016 Tankům, teď k nim sháním stříbrné....a nakonec mi tu ukážete tuty suprový quartz chronografy. Pěkně vám a celýmu chronomagu děkuji!!!🤣

Jen teda nevím jestli ty bílé co má kolega Waya03 a nebo černé...to je dilema. Zase když to dobře politicky prodám, tak by ty bílé mohly být pro přítelkyni(samozřejmě pro vzácné příležitosti) a já k nim musím mít(dokoupit) ještě černé 😇 Ve dvou se to lépe táhne.

A jsem v pr...

Fakt paráda, do těch spodních jsem zatím nedorost, ale ty vrchní jsou naprosto parádní....přijde to jenom mně nebo v tom taky vidíte quartz reinkarnaci Panda, Cevert, Pogue???

To jsem zase rozjel téma...víte kolik mě to bude stát peněz?:default_biggrin:

No, ale kdyby vám doma jako třeba ňák překáželi, tak víte, že máte nejdřív napsat Mirečkovi, že jo? :angel: