Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratuluju k nim! Já na tu aukci zapomněl, jinak bych ti je možná trošku zdražil :)

 

Kdyby se ti nelíbili, tak se ozvi. Říkal jsem si, že by to byla hezká cesta, jak začít se Seiko :)

 

 

 

..a propos,myslim,ze malokterejma vintaznima Seiko udelas chybu,ano,jsou i,rekneme,nehezky modely,ale vkus asi mas,vyber je bez nadsazky nekonecnej.Mozna by si koukal,jak "obycejny" stary petky pusobej,kdyz je mas v(na) ruce.Koupis je za par stovek na ebay,mnohdy je to zpracovani o tridu,mozna dve,vejs,nez svycarsky(nebo jiny)hodinky ty doby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..a propos,myslim,ze malokterejma vintaznima Seiko udelas chybu,ano,jsou i,rekneme,nehezky modely,ale vkus asi mas,vyber je bez nadsazky nekonecnej.Mozna by si koukal,jak "obycejny" stary petky pusobej,kdyz je mas v(na) ruce.Koupis je za par stovek na ebay,mnohdy je to zpracovani o tridu,mozna dve,vejs,nez svycarsky(nebo jiny)hodinky ty doby...

 

Jsem stejného názoru. Ale zase se do toho nechci pouštět tak po hlavě. Říkal jsem si, že by byl čas na nějaké chronografy, ale těch se mi obecně líbí velmi málo. Ale tyto mají kouzlo! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, neporadíte mi někdo přesný název tohoto modelu? Toto je jediná indicie (už nevím, kde jsem ji vzal, asi na nějaké aukci), ale za boha je nemůžu najít podle žádných klíčových slov. 
Jestli je i někdo máte, tak budu rád za nějakou lepší fotku  :) Děkuji!

post-33466-0-22323300-1398286178_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám na cestě SEIKO 6139-6002 PEPSI

Těším se jak malej, protože pouze vložka lunety a korunka jsou aftermartket, jinak vše původní.

Časem budu řešit na co je dát, buď řemen, nebo na kožený NATO.

 

Co by se k nim podle vás hodilo?

 

fotka toho, co je na cestě:

 

post-12585-0-30977700-1398350666_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám na cestě SEIKO 6139-6002 PEPSI

Těším se jak malej, protože pouze vložka lunety a korunka jsou aftermartket, jinak vše původní.

Časem budu řešit na co je dát, buď řemen, nebo na kožený NATO.

 

Co by se k nim podle vás hodilo?

 

 

 

 

Taky je mam v hledacku,kdyby si neunosil ten naramek,klidne bych ho koupil.

 

fotka toho, co je na cestě:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám na cestě SEIKO 6139-6002 PEPSI

Těším se jak malej, protože pouze vložka lunety a korunka jsou aftermartket, jinak vše původní.

Časem budu řešit na co je dát, buď řemen, nebo na kožený NATO.

 

Co by se k nim podle vás hodilo?

 

fotka toho, co je na cestě:

 

Pozeram,ze kupujeme asi od rovnakeho predajcu na eBay :D podla toho obrusu,ci co to je a celkoveho vzhladu fotky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dorazily z Raichu SEIKO Automatik Chronograph 6138 - 8030

Zřejmě původní stav, tak uvidíme jak se vyvrbí s přesností, nebo jestli pojedou do lázní.

Bohužel tah k nim není, tak jsou na Riosu Kaluga. Možná do budoucna pořeším nějaký dobový nebo mesh?

SEIKO 6138 - 8030 mam taky, tedy uz je ma pritelkyne, dal jsem na ne mesh a na damske ruce v dnesni dobe parada! Pro chlapa bych je na mesh nedaval, spis bych je nechal na tom Riosu.. Upraveno uživatelem TomasH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...