Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

Tah bych chtěl, možná koupit nějaký šroty, sundat tah a zbytek poslat o dům dál. Uvidíme, jsem trpělivý :-) Teď půjdou na kůži, čeká nás pár experimentů, černá, hnědá, třeba něco časem přijde :-)

 

Já je na tahu mám,no,o nic nepřicházíš,je to plechařina jako prase,sháním sponu,dlouhej je dost,hlavně se těch typů dělalo vícero...

 

 

Tah se dá i sehnat, ale aby měl koncovky na Pandy je horší. Dají se koupit, ale jen za ten kousek plíšku chtějí kolikrát 20?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

dražím o 106 :D jsou spíše z ciziny. Navíc tím zabíjím hodně času a nedělám to, co mám, takže to není žádná výhra. :) 

 

BTW jak vyndám korunku u tohoto strojku pls? 

 

 

u5ezabeb.jpg

Upraveno uživatelem Rodkopf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dražím o 106 :D jsou spíše z ciziny. Navíc tím zabíjím hodně času a nedělám to, co mám, takže to není žádná výhra. :)

 

BTW jak vyndám korunku u tohoto strojku pls? 

 

 

u5ezabeb.jpg

To jsou takový skoro "Lassale".   :eek: Teda skoro, jinak povedený a vkusný design.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou takový skoro "Lassale".   :eek: Teda skoro, jinak povedený a vkusný design.

**

 

Koukal jsem a možná, že Lassale byly po nich, ale určitě měly společné prvky. Ten tah je fakt famózně doladěn. 

Ale dneska už to moc nositelné není, uvidím, jak prokouknou, jestli jdou a asi půjdou z domu. Možná je ponosí dorostenka.

Tahle jiná verze má taky skvělý cifr! 

 

il_340x270.577448965_1mz5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem a možná, že Lassale byly po nich, ale určitě měly společné prvky. Ten tah je fakt famózně doladěn. 

Ale dneska už to moc nositelné není, uvidím, jak prokouknou, jestli jdou a asi půjdou z domu. Možná je ponosí dorostenka.

Tahle jiná verze má taky skvělý cifr! 

 

il_340x270.577448965_1mz5.jpg

hm, půjdou z domu, jestli to nemá úplně slezlý vrchní zlacení tak bych se stavěl do řady, u toho domu,

ale předem bych uvítal foto zadní strany, SS back. Dík.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou ano, ale tohle je opravdová Pepsi díky trojkombinaci červená, modrá a bílá. Těžko se shání, je to jedna z nejrannějších verzí.

 

Podle WUS... taky mě to zarazilo před prodejem. Prodejce psal, co je origoš a co aftermarket. Tak mu věřím a podle WUS to odpovídá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...