Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

Neměl jsem s těma rohama zlý úmysl, jen jsem si vzpomněl, když si kdysi šéf koupil takový šílený hranatý hodinky a sebestředně mě informoval , že má pocit , že mu odstávaj jakoby rohy . Já v ten moment netušil, že mluví o svých nových hodinkách , ale protože jsem už byl velkej kluk , tak jsem na čerty už nevěřil, takže taková trapná chvilka ....

Ne, nikde mi nic neodstává - nebo o tom zatím nevím... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Seiko 5 World TimeAutomatic, 7009 - 886A (G), Daini production, se mi podařilo pár dní zpátky vydrancovat v jednom bazaru, bylo to těžký boj. Rozhodovat jsem se vzít nebo nechat, ale Seika 5 bych raději vždy pobral. Byly tam v děsném stavu, trochu jsem se již snažil z vrchní strany. Jde to těžce, je v tom totálně zažraná špína a jsou ještě stále strašný.... Jediná věc co mě zlákala bylo,  že se se při zamrskání s nima přece jen rozběhly. 17 jewels tam ve v kalibru přece jen je a síla vůle udělala své. Nakonec sem je vzal, počistil, poleštil, už je to z nejhoršího venku, sundaval jsem dnes stěžejky  a vše co tam je navíc, pořád se na mě sypala prachovatá špína. Taková strašně jemná, asi hodinářská.. :crying_anim02: Mají kromě zničeného skla pár vad na číselníku a jsou asi přemagnetizované, :nuke: jsou docela rychlé, skoro stíhací hodinky. Zaujala také vteřinová ručička s hrotem v černém provedení. Zatím jsem podobnou na Seikách neviděl. Až se to povede vyčistit, odmagnetovat a sehnat originál tah budou to pracovní hodinky bez potřeby shánění baterie.  :punk:

**

Povedlo se, dnes to bylo na ruce a udělalo to svou práci. Ovšem mírně zaostávají, během půldne cca 3.minuty.

Budu to sledovat, jestli to někalikadenním pohybem nerozchodí, budu mít další zkušenost.  :) 

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co třeba se světlými cifry

No to by šlo, já bych také uvítal k těm pětkám nějaký solidní popis a v lepším případě fotku Back, aby to bylo vidět i s vyraženou  výrobní dokumentací, jinak je to jen pár obrázků a to je škoda. Ty hodinky vyxpadají velmi slušně a určitě si to zaslouží. :mobile: 

**

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...