Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No možná vypadá, ale nosí se to fajn a mě to v zásadě nechává klidným. Byla to taková z nouze cnost, 19mm mesh mi byl tragicky krátký a jediný dlouhý co jsem měl, byl tenhle široký, tak jsem ucvakl jedno očko z každé strany a sedlo to tam přesně. Nicméně, už je na cestě 20mm v patřičné délce, snad ho tam narvu :lol2:

Upraveno uživatelem Tikal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná vypadá, ale nosí se to fajn a mě to v zásadě nechává klidným. Byla to taková z nouze cnost, 19mm mesh mi byl tragicky krátký a jediný dlouhý co jsem měl, byl tenhle široký, tak jsem ucvakl jedno očko z každé strany a sedlo to tam přesně. Nicméně, už je na cestě 20mm v patřičné délce, snad ho tam narvu :lol2:

Dvacitku tam nasadis v pohode. Mam ji tam take. Vecer hodim foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šířka tahu šla absolutně v pohodě (očka jdou úplně lehce stlačit a tak to zůstane). Ale přiznám se, že jakmile jsem zjistil, že tlusté stěžejky neprojdou, tak jsem to dál nepokoušel a dal ty tenké.

 

Honza.manta: Musel jsi očka předtím nějak roztahovat?

post-9378-0-63697600-1413913849_thumb.jpg

post-9378-0-42497200-1413914019_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať tu jen nepochlebujem. Tohle už je dodrbané dle mého vkusu moc. A ten mesh je taky hnusný. Na SKX když mesh, tak něco ve stylu shark mesh.

Mesh je nouzovka, než přijde Seiko guma. Taky mi k nim moc nepasuje. A luneta v reálu tak hrozně nevypadá. Mě přijde tak akorát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...