Přejít na obsah

Hodinky na míru (Honami)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc pekne, jen mi opticky prijde to logo porad nejak nizko. Chtelo by ho vystredit ne mezi spodkem indexu 12 a dirou na rucicky, ale mezi spodkem indexu 12 a horni casti rucicky (treba kdyz bude vodorovne - jakoze na trojce). Ale mozna je to jen muj pohled, ostatnim se to bude libit tak, jak to je. Jinak provedeni tisku perfektni, soutisk, rovnomernost barvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tedy take chvalim usili autora, a viditelne pokroky... ikdyz se priznam, ze me projekt neoslovuje...a mozna prave proto se priklanim k presunuti mezi ostatni hodinare....toto uz je dle meho za hranou modifikaci / bastleni puvodnich Prim.... vznika tu novy hybridni produkt tezici z dostupnosti jednoduchosti a lacinosti Prim strojku....tam podoba konci....

Osobne by me vic oslovila kanibalizace starych strojku Poljot 2628H...manualni natah z day/date... s naslednou upravou date vence na CZ verzi...to je drobna vychytavka, ktera me potesi vic nez odkaz na to ze mne na zapesti v cinskem pouzdru tika stary prim strojek...protoze za penize co Honami stoji (podle toho co tu probehlo) mne to prijde malo a vychazi to stejne jako si modifikovat nove Seiko, nebo Amfibie z prehrsle dostupnych dilu ve vetsi urovni zpracovani...ano chapu Honami mohou byt zcela unikatni, ale doposud pouzite komponenty nic moc a vysledkem je tak jen individualni potisk cifru...

Omlouvam se za uprimny vpad do vlny nadseni...ikdyz priznam, ze sam proti autorovi neumim nic, koncim u vymeny baterky v digitalkach... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...