Přejít na obsah

Umění času 2018 - 27.11.2018


Locky

Doporučené příspěvky

"Představit novinky hodinářských manufaktur a ukázat hodinářské řemeslo, to je záměr veletrhu luxusních hodinek s názvem Umění času. V úterý 27. listopadu 2018 ho v historických prostorách Rudolfina v Praze pořádá společnost Carollinum.

Privátní akce je letos poprvé otevřena i veřejnosti (v čase od 16 do 17:30 hodin). Limitovaný počet vstupenek na speciální prohlídku pro veřejnost je v prodeji od 1. října."

(zdroj: https://www.carollinum.cz/cs/clanky/novinky/veletrh-luxusnich-hodinek-umeni-casu-rudolfinum-27-11-2018/)

 

Chystáte se někdo? Byl jste už někdo na minulých ročnících? Stojí to za to?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale ja jsem jak rika ucet na chronomagu "ucednik" takze jsem LnA nikdy nazivo nevidel. Ovsem fakt, ze se soukroma akce otevre na 90 minut plebsu z verejnosti me prilis nelaka. Podle prvniho postu jsem myslel ze to bude klasicka vystava pro verejnost.

 

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Špatný. Příští rok nepůjdu. Vystavovatele se chovali perfektně, nikdo mi nedal pocítit, že jsem "plebz", ale vidět toho bylo po čertech málo.

JLC tam měl vitrinu s 3 tourbillony, ale jinak věci, které uvidíte v každém větším hodinářství za hranicemi, včetně Drážďan.

Dokud bude v Praze vládnout kombo Dusak/Kotvalova, budou pořád hodinky nemistne přehnaný "hogo fogo".

Více Koscomu, Helveti a podobných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatný. Příští rok nepůjdu. Vystavovatele se chovali perfektně, nikdo mi nedal pocítit, že jsem "plebz", ale vidět toho bylo po čertech málo.

JLC tam měl vitrinu s 3 tourbillony, ale jinak věci, které uvidíte v každém větším hodinářství za hranicemi, včetně Drážďan.

Dokud bude v Praze vládnout kombo Dusak/Kotvalova, budou pořád hodinky nemistne přehnaný "hogo fogo".

Více Koscomu, Helveti a podobných.

No tak ale koukat se, jak paní z Lange dekoruje strojek, to nebylo špatný pokoukání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...