Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jeho vyjádření jsem samozřejmě četl a ani po několikátém přečtení tam nevidím nic o tom, že by chtěli začít vyrábět hodinky pravidelně. To, že se pokusili ?o oživení brandu? vnímám jen jako další marketingovou masáž mezi vším tím balastem.

 

Kdo mi najdete nějaké vyjádření o dlouhodobé produkci popírající pocit z jednorázového ksěftu?

Buď neumíš číst, nebo nechceš číst :) Nebo mi nevěříš, což bych si možná mohl vzít osobně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Buď neumíš číst, nebo nechceš číst :) Nebo mi nevěříš, což bych si možná mohl vzít osobně :)

Ano, tvoje slovo má pro mě větší hodnotu, než celá jejich kampaň. Nicméně jsi si jistý, že se nenechalváš taky jen oblbovat? Fakt by mě zajímalo, z čeho jiného (konkrétně!) bych měl usoudit, že nejde o klasický kickstarter projekt stylu ?Hodinky se na kickstarteru furt dobře prodávají, pojďme vydělat na těch mamlasech nějaké love, stačí si jen vymyslet nějakou blbost typu černočerný ciferník, ať zaujmeme. Jé, hele, značka Chronotechna nemá zrovna žádného majitele a zní docela dobře a staře.?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tvoje slovo má pro mě větší hodnotu, než celá jejich kampaň. Nicméně jsi si jistý, že se nenechalváš taky jen oblbovat? Fakt by mě zajímalo, z čeho jiného (konkrétně!) bych měl usoudit, že nejde o klasický kickstarter projekt stylu ?Hodinky se na kickstarteru furt dobře prodávají, pojďme vydělat na těch mamlasech nějaké love, stačí si jen vymyslet nějakou blbost typu černočerný ciferník, ať zaujmeme. Jé, hele, značka Chronotechna nemá zrovna žádného majitele a zní docela dobře a staře.?...

Protože vím, za čím dalším ty lidi stojí... 

Při vší úctě, aniž bys něco věděl, tak tady rozvíjíš teorie, které nejsou pravda. A když ti to chci vyvrátit, tak trváš na svém. A jestli se nechávám nebo nenechávám oblbovat, to už prosím nech na mně.

 

Když se dívám, kolik tenhle projekt vzbuzuje u některých jedinců emocí, tak si říkám, že hodně značek by mohlo závidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kazdej chce vydělat ne?

Oproti tomu nic nemám. Mohl bych si to vnitřně pro sebe uzavřít, že si to nekoupím a je mi to jedno, ale snažím se vás ostatní, kterým se to omylem líbí, přesvědčit a svést na moji cestu :-)

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože vím, za čím dalším ty lidi stojí...

Při vší úctě, aniž bys něco věděl, tak tady rozvíjíš teorie, které nejsou pravda. A když ti to chci vyvrátit, tak trváš na svém. A jestli se nechávám nebo nenechávám oblbovat, to už prosím nech na mně.

 

Když se dívám, kolik tenhle projekt vzbuzuje u některých jedinců emocí, tak si říkám, že hodně značek by mohlo závidět.

To je všechno super. Ale proč teda nenapíšeš něco konkrétního?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej a bude Ti prano, jak se rika.. :) Dokusan hodinky objednal, tak se muzeme tesit na nejakou tu recenzi, realny fotky.. Hodinky nestoji 100 litru, tak tomu rozruchu nejak nerozumim.. Safir, AR, sellita, swiss made, 400e.. Proc ne.. A trosku velkohuba prohlaseni odpovidaji duchu vsech KS kampani, nic noveho..  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Kickstarter...to je princip těch kampaní, že backer se podílí nějakým způsoben na "vývoji" projektu, financuje jej a nemá jistotu jak bude finální produkt vypadat. 

Jeden příklad za všechny...i Alpina, jakožto zavedený výrobce, šla u AlpinerX cestou Kickstartru. Jistě v tom byl marketing, ale ti co je brali tímto způsobem vlastně dopředu věděli pramálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivejte se kam se ten projekt otaci. Najednou neni safirove sklo ale mineral, strojek byl prezentovan chybne. Logo se zmensuje a pribyva swiss made. Limitovana edice uz davno neni pravdou a denne se navysuje pocet volnych slotu. To z tohoto projektu dela jen mnozstevni nakup nikoli vzkriseni znacky.

jakto? ja tam furt vidim na webu safir sklo a sellitu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...