Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

Promiň, ale z toho co tu píšeš v update na KS není nic. V textu se píše o "zámcích" skla, fontu textu na rotoru, logu na sponě, zkosení hran apod. Jsou tam i informace o spuštění shopu, produktech, promo kódech apod.

Dle mého věci, které jsou při přechodu mezi prototypem a finálním produktem normální.

 

Odkaz na update - https://www.kickstarter.com/projects/1563376995/the-blackest-watch-ever-made/posts/2362709?ref=activity

Ať si každy udělá obrázek sám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hmm spustit shop a tam nabizet ke koupi uplne jiny (s napisem) hodinky nez zakaznik koupi tomu moc nerozumim teda.....

 

Bylo by dobry kdyby se tady pan spolumajitel vyjadril jak je to s tou udavanou cenou 1600 euro na KS, dle meho lez (mnou teda ocekavana, za tohle opravdu nikdo 1600 ecek neda) jako vez. Uz jen kvuli tomuhle bych si ty hodinky nekoupil ani za 100e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Kdo chce hledá způsob. Kdo nechce hledá důvod" aneb poslední dobou mám pocit, že někteří radši všechno "poplivou" hned, než aby počkali a "plivali" až když to opravdu nedopadne... zřejmě hodně negativní "karmy"... :lol2: :lol2: :lol2:

 

Za mě nechávám hodnocení na jaro ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ten projekt podporil, nebot mi byl zpocatku hodne sympaticky, nicmene napr. dodatecna absence safiru v prubehu kampane mi korektni neprijde. Rovnez ten ?eshop? ve mne budi neduveru... Naopak bych byl tolerantni k nejakym drobnym zmenam designu (napr. logo). No, uvidime v breznu, co z toho nakonec bude...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ano dnes spustil system kde kazdy naspecifikuje svoje pozadavky, v podstate + safir 49E a nahradni pasek 25E, doprava zustala 19E takze bezmala 500E s jednim nahradnim paskem. 

Bohuzel ani ted nevidime v systemu aktualni podobu toho co clovek kupuje. Fotky na webu ani na shopu se nezmenili.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v ramci nejnovejsiho update informovali o zmene loga na ?C+?, coz ma byt ve skutecnosti udajne ?Ct?. Kazdopadne to IMHO vypada dost silene a pripomina mi to Cerveny pulmesic... Tohle vedet, tak projekt nepodporim.

 

de72e20c79fe9b43dd34d3ae4d2a0212.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem o tom zkraje uvažoval, ale... naštěstí se nerozhoupal. Todle podpořit by mě jeblo.

Upsal a poslal jsi lowe na objednávku Leon Cupra, dostaneš Octavii RS.

Oboje má svoje, ale kua tys chtěl Cupru. Celkem síla :D

 

Nový logo slušnej vlastňák. Škoda.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpočátku jsem tomu fandil a podpořil. Protože jsem na účtu zrovna neměl dostatečný kredit v den zúčtování, tak se mi platba neprovedla. A zrovna v té době se to začalo nějak zadrhávat, tak jsem platbu nenechal dodatečně proběhnout a z projektu tím vystoupil. A jsem tomu nyní opravdu velmi rád.

Působí to na mě dojmem, že neví, co chtějí. Když porovnám původní návrh ciferníku a teď to nové s logem ala Chr. Ward (nic ve zlým k Wardovi!) a ještě k tomu s kuličkami na obvodu, tak to je cesta hodně zpátky.

Upraveno uživatelem Dzos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtelo by to nejakej workshop pro mistni cleny. Neco jako Building a watch brand in 21st century. Zajem o insight do hodinarske problematiky by tu byl urcite obrovsky.

 

Kidův příspěvek ve světle posledních informací působí docela úsměvně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...