Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@janekx Vas nick v listu nikde nevidim, poslete mail at zkusime dohledat. Pozvanka sla jen na lidi co jsou v Praze a meli to zadane jako dorucovaci adresu + uzavreny pledgemanager. Pristi dostanou vsichni. Posunuti je vysvetleno a je cerven, ctete lepe, rijen nam davala Sellita a to jsme odmitli. Ostatne po oznameni od Swatch Group ze ETA nedoda uz ani kus nikomu mimo Swatch group je posun proste realita a to u vsech, Sellita nestiha a potom co dostali velkou objednavku od Hublot a spol se s tim kazdej musi nejak poprat. my mame aspon zdroj od ?Private Label?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zaujala ta černá. Přijde mi to docela leský, na té poslední fotce jsou vidět dvoje hodinky zezadu, jedny mi přijdou černé a druhé stříbrné?

Mám teda porovnání třeba s DLC od Eltonu a ten je i na fotkách mobilem při obyčejném světle výrazně černější než tyhle nejčernější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z Brna takze proto me nedosla pozvanka.

Termin jsme odmitli, to zni pohadkove...

Logo C+ je definitivni? Psal jsem Vam email ale nedostal odpoved. C+ je pro me neprijatelna varianta, tohle si muze dovolit Rolex nebo Fortis dat jen korunku na cifernik, ale ne znacka co si buduje misto na trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupim hodinky z cajny za 10 dolaru, vymenim cifr, rucky a olesruju stojek za dalsich deset ... jsem tady ve spravnym vlakne? 

 

takto to zelbohu vypada, mozna za tim stoji fakt mega prace a casu, ale vysledek tomu neodpovida :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem do toho sel s tim, ze zafinancuju neco, co mi prislo zajimavy a nelituji toho. Odmena je na ks vzdy jen bonus. V podstate kupujete neci myslenku, marketing a ne vymazleny vyrobek.... Co se loga tyce, ano nadsenej nejsem, asi by bylo lepsi zvolit cestu jako Panerai a logo mit primo na sklicku. Ale stalo se, pokud se povede vse dotahnout, tak si sveho kupce urcite najdou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem do toho sel s tim, ze zafinancuju neco, co mi prislo zajimavy a nelituji toho. Odmena je na ks vzdy jen bonus. V podstate kupujete neci myslenku, marketing a ne vymazleny vyrobek.... Co se loga tyce, ano nadsenej nejsem, asi by bylo lepsi zvolit cestu jako Panerai a logo mit primo na sklicku. Ale stalo se, pokud se povede vse dotahnout, tak si sveho kupce urcite najdou ;)

Co to je za shit ? KS je normálně prodejní portál, kde si "předobjednáš" věci a pomůžeš si nějakému Honzovi ze Stodolní si něco rozjet, protože kdyby to šlo klasickou cestou (sám si financovat a dostat do černých čísel po letech), tak si to nikdy nerozjede. 

 

Prý "Odměna je na KS jen bonus". Ten je dobrej.

 

Taky předobjednáváš hry na STEAMu a když to nedostaneš tak v poho, kupuješ přeci jen myšlenky vývojařů ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za shit ? KS je normálně prodejní portál, kde si "předobjednáš" věci a pomůžeš si nějakému Honzovi ze Stodolní si něco rozjet, protože kdyby to šlo klasickou cestou (sám si financovat a dostat do černých čísel po letech), tak si to nikdy nerozjede.

 

Prý "Odměna je na KS jen bonus". Ten je dobrej.

 

Taky předobjednáváš hry na STEAMu a když to nedostaneš tak v poho, kupuješ přeci jen myšlenky vývojařů ?

Doporucuji pravidla fungovani KS vice nastudovat a min kricet...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady uz nejde o KS. Po ukonceni kampane na KS byl kazdy vyzvan k dokonceni objednavky v systemu tvurce, tzn dospecifikovani provedeni a moznost pridat příslušenství. Tohle se jiz netyka KS a po celem tomto objednavkovem systemu byli videt fotky hodinek s plnymi logy. Po tom byla za tyden oznamena zmena designu loga.

Prodejce by tedy mel dodat provedeni naspecifikovane v objednavkovem systému a tem co se zmenou nesouhlasi moznost odstoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady uz nejde o KS. Po ukonceni kampane na KS byl kazdy vyzvan k dokonceni objednavky v systemu tvurce, tzn dospecifikovani provedeni a moznost pridat příslušenství. Tohle se jiz netyka KS a po celem tomto objednavkovem systemu byli videt fotky hodinek s plnymi logy. Po tom byla za tyden oznamena zmena designu loga.

Prodejce by tedy mel dodat provedeni naspecifikovane v objednavkovem systému a tem co se zmenou nesouhlasi moznost odstoupit.

Nikoliv, viz pravidla KS. S tim opravdu nejde delat nic, jen akceptovat kroky zadavatelu. Je treba si uvedomit, ze podstata prispevku na crowdfundingovou akci neni to same, jako si objednavat nejaky jiny produkt.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...