Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Dobrý den,

 

pravděpodobně ji před deseti lety měli v ruce hodináři z Eltonu.

 

https://www.prim.cz/cz/produkt/prim-cylinder-40-87564/

 

 

 

Ty Prim cylinder 40 mají nápadně podobný ciferník.  :eek:

 

Btw. pro mě je na tom odkazu spíš úsměvné, že k popisu tvůrců designu (Olgoj Chorchoj) dají na stránky fotku s breitlingy (?) na ruce. Typický Elton.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Production update

Minor issue with the gaskets have been discovered at the assembly. 

Basically some tolerances were not to our quality control liking and could be a risk overtime. Cases pass waterproofness, but according the the head of the assembly at our manufacture, whose team assemble the watches, it would be wise to redo them. 

We therefore decided to follow the lead and do so and get even better quality ones made of Hytrel. They were done quickly for us and we are getting the delivery over the weekend. Assembly will resume then. 

bec234edaa7c52f8a786473e840d2519_originaShow us your lumes

Delivery

Not a huge deal, but has slight knock on effect of one to two weeks on the deliveries. So this will then resume in the week from 15th of July, we were promised to mitigate any further delays with it and hence the end of the month for "all out of the doors", is still achievable.

55f2c1497a67311b71e30cfc81c1cf7f_originaCool blue for the hot summer

For now, hope you enjoy the summer, it is getting hot in here too.

Cheers,

- Chronotechna team -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Nechaval jsem na reakci 2 tydny, ovsem tu jsem nedostal. Zverejnuji proto tuto komunikaci aby si lide mohli udelat o stavajicich vlastnicich Chronotechny vlastni obrazek. Predesilam ze 23.11.2018 me p. Sich slibil cituji "Protoze jste z CR, muzeme se urcite domluvit, ze kdybyste nebyl nakonec spokojen, penize vam konkretne refunduji. Ale fakt verim, ze spokojen budete."

 

Mezitim jsem se 7.3 dotazoval na finalni rozhodnuti kolem loga - bez reakce.

 

 

mail 19.6.2019

 

Vazeny pane Sichu,

podporil jsem Vas projekt s ohledem na znovozrozeni znacky Chronotechna a veril jsem, ze vse probehne bez problemu. Chapu, ze se projekt muze jistum smerem zmenit, ale ocekaval bych radne informovani investoru.

7.3 jsem Vam posilal email a cekal jsem na reakci. Zadal jsem Vas o upresneni stavu kolem loga. Zadna odpoved nedosla.

Smutnym zjistenim bylo, ze informace o zmene loga na ciferniku na C+ nebo Ct padla az po tom, co jste nechal zbozi dospecifikovat a objednat. Zde stale behem objednani grafika ukazovala plne logo Chronotechna na ciferniku.

Nebot jsem nezaznamenal zadne zmeny v logu predpokladam, ze se drzite stale C+ nebo Ct, o co hur Vas shop nadale ukazuje naproste nesmysly 

 

 post-3303-0-86988100-1562256525_thumb.png  

 

Nebot jsou pro me zmeny neakceptovatelne (zmena loga), zadam Vas s odvolanim na Vas slib o plnou refundaci prostredku. 

 

 

odpoved tyz den od p. Sycha

 

Zda se ze vam nechodi updaty z KS.

 
Web se predelava, je tam nejaky tempalte ted, napisu to lidem co to delaji at to opravi, vse je prodano = shop neni v tuto chvili treba a dalsi produkce techto nebude.
 
Pro jistotu pokud vam kvetnovy update nedorazil pres KS:
 
Obecne:
- produkce prave bezi
- prvni kusy podle cisel objednavek zacnou koncem cervna
- vsechny objednavky budou vyrizeny behem 3 tydnu do konce cervence
 
-PS
 
moje reakce tyz den
 

Zdravim,

obavam se, ze si nerozumime. Nejde o prodleni ale o zmenu loga na ciferniku. 

Spustil jste objednavkovy system (objednano 28.2), ten trvale zobrazoval hodinky s vypsanym logem Chronotechna.

KS update 4.3 ohlasoval zmenu loga.

7.3 jsem Vam psal email, ze cekam na Vase vyjadreni ohledne loga, ze zmena je pro me neakceptovatelna, ovsem odpoved jsem nedostal.

Usuzuji tedy, ze cela vyroba jede s novym logem a nikoli tim ktere jsem objednal.

Jak jsem Vam psal 7.3, je zmena loga pro me neakceptovatelna. Nereagoval jste.  C+ nebo Ct nic neni, ani kdyby jste tisickrat chtel nic to neznamena, zkratka chronotechny bylo CH, udelali jste paskvil.

Nechapu, ze nejste schopni s vybranymi 1.2mil Euro udelat novou grafiku, shop a radne informovat investory.   

 

 

 

 
 

 

Upraveno uživatelem Janekx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me taktez nic od nich nechodilo, lhuty jsem diky tomu promeskal, takze si kalich horkosti asi vypiju do dna.

A nebo se stane zazrak, a finalni verze bude vypadat uplne jinak. Pamatuji se, jak jsem je obhajoval v diskusich :)

 

Pro me krome zmeny loga jsou nogo ty tecky na ciferniku. Misto, aby udelali uplne holy cifr a vse nechaly na material..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

How is all the sunshine and heatwaves doing for you? All good?

Should we tease you all just a little bit more to add to the summer heat, or should we just cut to the chase? Well we assume it is the latter.

Deliveries have started

Yes, we started with the deliveries. First batch to the backers went out the last week of July and is either at the customs office or now safe in backers' hands. 

We even received some first raw wrist shots and nice words too. We will contact backers with a pretty please to send more lifestyle shots to us as they are wearing and enjoying their watches.

ba3a8c716a0fb10fcd2d3aacc10c819c_originaBacker is unpacking

Hello,

package arrived well and in attachment please see some of my shots. Watches are real nice.

Thank you and wish you and to the project all the best.

With regards,

Jindrich

Deliveries will continue

As we package the watches for you, we will be dispatching them via Swiss Post priority and tracked delivery. As mentioned earlier, we aim for all of the products out of the doors from our manufacture within next 2-3 weeks.

Some of you contacted us with changes of addresses, normally that late (and after the pledgemanager has been done) it would not be possible, but we will contact each and everyone of these backers specifically, to make sure the right address is provided, but after today, no more changes would be possible.

80a85291ac6ea3cbc608e94dcd77b68e_originaBacker's Wrist shot
VAT & Customs

Depending on the backer's country of residence, package might be held at a customs office for declaration. Nothing we can do about, as to hold the Swiss Made, Switzerland needs to be the country of origin, we tried to find a way at least for EU backers, but in the end, we all have to pay our duties and there is nothing we can do about it. Should we need to cover the costs, the product would have to be more expensive for everyone in the first place, which we did not want to do.

3384d56e8a2c371f1d4baa93696c9b5e_originaAnother Backer Wrist Shot

Anyway, enjoy the sunshine and until next time.

- Chronotechna team -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 15k to možná není nejhloupější kup. Ale rozhodně je to dost daleko od prvních fotek/plánů.

 

Nakonec všichni asi spokojeni, pán si nahrabal, backeři nějakej produkt s omáčkou kolem, s čím můžou chlubit/přidat až to budou prodávat se ztrátou. Jen nějací lidi z Chronomagu jsou nespokojeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No az na tu broken english(ta ale vlastne k tureckym hodinkam patri), hnusne a levne vypadajici reminek jsou to pekne, prave turecke hodinky z tamniho trziste.

Kus za 10 ecek a druhej zdarma bych tak tipoval. Smajlika davat nebudu, ponevadz tenhle podvod moc k smichu neni.

Upraveno uživatelem Londoner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten řemen, to je fakt hrůza. Já se spíš vrátím k počáteční úvaze. Nejčernější černá, která všechno pohltí. Fajn, a pak na to někdo dá sklíčko s kupou odrazivých vlastností. Takže vlastně proč nejčernější černá? Tristní výsledek včetně odlesků si půjčuji z  předchozího příspěvku.

3384d56e8a2c371f1d4baa93696c9b5e_original.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono v tehle fazi asi nema cenu vysledek hanit, kdyz ty hodinky jeste nikdo z nas nemel na ruce. Komunikace byla opravdu tristni, o tom zadna, anabaze se zmenou loga nebyla rovnez koser, nicmene hodnotit finalni produkt z nekvalitni fotky asi taky neni uplne v poradku. Dluzno dodat, ze sam vyrobce se temi fotkami chlubi, coz mi hlava nebere... Ostatne, ja vubec nechapu, proc nejsou k dispozici nejake kvalitni promo fotografie - to opravdu hosi nebyli schopni se s necim pochlubit? Byl jsem jednim z prispevatelu kampane a na finalni produkt jsem zvedav - pokud hodinky skutecne obdrzim, hodim sem fotky a muzeme je spolecne kvalifikovane hodnotit, ted jsou myslim prispevky a tureckych hodinkach a rozpadajicim se remenu opravdu predcasne...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...