Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty moje fotky to hodne degraduji, kdyz na to tak koukam; v realu to vypada o dost lepe. Za 12,5 K se da jiste sehnat mnoho zajimaveho, ale nakonec jsem spokojeny, myslel jsem, ze to bude mnohem vetsi prusvih.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi tak, čekal jsem z vyjádřením až na fotky.

Projekt jsem v první fázi podpořil, ale již po třech dnech jsem pochopil, že mé priority jsou jinde.

Je to Kickstarter, člověk podpoří vizi a nikdy si nemůže být jistý výsledkem.

K hodinkám:

- C+ je opravdu hrozné

- ručky jsou asi největší hrůza (a to na těchto rozmazaných fotkách ještě není vidět pořádně)

- pouzdro je OK a vcelku se mi líbí

- cifr taky není úplnej propadák

- průhled mi nevadí, dělají se i na mnohem hnusnějších strojcích, ale pěkný zajímavý dýnko by bylo jistě lepší

- řemínek nekomentuji, to je úlet dokreslující amaterismus

- krabička OK

 

Jinak ceně. 12,5 k by bylo naprosto odpovídající, kdyby to bylo víc dotažený, řemínek, ručky, logo (resp.chaos)

 

Celkově jsem čekal větší průser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, jestli někdo podívá na tohle a řekne, jo, ty si zaslouží 12,5k Kč, tak tu mám pár nápady, co bych Vám chtěl sdělit

Jako doma bych to nechtel, uz kvuli tomu pvd, ale fakt ti prijde 2824/SW200 jako pruser, v tydle cene? Mi ukaz, jaky normalne dostupny novy hodinky tenhle strojek maj..

Za me teda z fotek celkem dobry, detaily typu remen pomijim.

Jinymi slovy, uplne chapu nekoho, kdo za stejny prachy za kery jsou Tissoty s Rondou, si radsi poridi svycarskej automat.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrázek o tom, jakou mají tyto hodinky reputaci, je téměř unisono sdělení majitelů, že "čekali větší průšvih/průser". To je pro výrobce reklama jak víno :) :).

 

Mám dotaz, ten cifr je předpokládám sendvič. Je ta černočerná barva dotažena taky na vnitřní obrys výseků, nebo, jak to nejspíš vidím na fotce, tam prostě žádná barva není? Je to holý plech?

 

 

Dokusane, vem je na sraz. Chci to vidět naživo. Pokud je teda ještě budeš mít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako doma bych to nechtel, uz kvuli tomu pvd, ale fakt ti prijde 2824/SW200 jako pruser, v tydle cene? Mi ukaz, jaky normalne dostupny novy hodinky tenhle strojek maj..

Za me teda z fotek celkem dobry, detaily typu remen pomijim.

Jinymi slovy, uplne chapu nekoho, kdo za stejny prachy za kery jsou Tissoty s Rondou, si radsi poridi svycarskej automat.

 

Tak zrovna Tissoty v této (či lehce vyšší ceně) v automatu pořídíš 

TISSOT VISODATE T019.430.16.031.01    11 697 Kč VČETNĚ DPH A POŠTOVNÉHO
Uvntiř ETA 2836-2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...