Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Obrázek o tom, jakou mají tyto hodinky reputaci, je téměř unisono sdělení majitelů, že "čekali větší průšvih/průser". To je pro výrobce reklama jak víno :) :).

 

Mám dotaz, ten cifr je předpokládám sendvič. Je ta černočerná barva dotažena taky na vnitřní obrys výseků, nebo, jak to nejspíš vidím na fotce, tam prostě žádná barva není? Je to holý plech?

 

 

Dokusane, vem je na sraz. Chci to vidět naživo. Pokud je teda ještě budeš mít :)

Zkusil jsem udelat jeste jednu fotku toho cifru, ktera ti snad odpovi. Nevim uplne, jak to myslis.55c2294777054f6eb7c752fc3340bbb0.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, co se tyce toho remenu, prijde mi, ze je takovej jen u te limitky, u beznych vypada jinak (a dluzno rici, ze lepe). Vyfotil kamarad, co si je taky objednal.

e9b1f6e34ae7f8d720281d4ab51fb852.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem udelat jeste jednu fotku toho cifru, ktera ti snad odpovi. Nevim uplne, jak to myslis.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Díky. Myslím to tak, zda ciferník - horní vrstva - ty vyseknuté výseče okruží a tečky na indexech mají tu černou barvu taky unitř na okraji toho výseku. 

Čili jestli to vypadá jako nabarvený ciferník, kde až poté byly vyseknuty otvory, nebo to vypadá tak, že se to nejprve vyseklo a až poté se barvilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Myslím to tak, zda ciferník - horní vrstva - ty vyseknuté výseče okruží a tečky na indexech mají tu černou barvu taky unitř na okraji toho výseku.

Čili jestli to vypadá jako nabarvený ciferník, kde až poté byly vyseknuty otvory, nebo to vypadá tak, že se to nejprve vyseklo a až poté se barvilo.

Spis mi prijde, ze je to vyrezano ex post. S tim koreponduje i ustup od puvodniho loga, nebot duvodem udajne byla znacna kazovost ciferniku (myslim tim te barvy). Rovnez na KS jsem videl u jednoho prispevatele fotky, kde kolem rezanych ploch byly videt kruhove cary. Pouhym okem to ale vyhodnotit moc nejde...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Myslím to tak, zda ciferník - horní vrstva - ty vyseknuté výseče okruží a tečky na indexech mají tu černou barvu taky unitř na okraji toho výseku.

Čili jestli to vypadá jako nabarvený ciferník, kde až poté byly vyseknuty otvory, nebo to vypadá tak, že se to nejprve vyseklo a až poté se barvilo.

Zkusil jsem jeste udelat jednu fotku, kde je jasne videt, ze to bylo vyrezavano az po naneseni barvy.

cb18b3f2995448f103be0b89dfc6b30c.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ty kikoti udělali na kickstarteru blackest krychličku nebo tajdle Lenina, vyberou víc a výsledek by nevypadal jak vod Berkuse, a to mu eště dost fandím.

Kolik asi vypatlali sprejů? https://www.amazon.com/Stuart-Semple-mattest-flattest-acrylic/dp/B0758GKKGZ Dva?

post-13313-0-99337700-1568748014_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, popravde neni. To sklo, ackoliv AR ma, to hati. Vypada to docela fajn, ale hlavni ?deviza? se diky odleskum skla zcela upozaduje. Kdyz to porovnam s cernym cifrem Brajtli Transocean, nevidim zadny rozdil...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako doma bych to nechtel, uz kvuli tomu pvd, ale fakt ti prijde 2824/SW200 jako pruser, v tydle cene? Mi ukaz, jaky normalne dostupny novy hodinky tenhle strojek maj..

Za me teda z fotek celkem dobry, detaily typu remen pomijim.

Jinymi slovy, uplne chapu nekoho, kdo za stejny prachy za kery jsou Tissoty s Rondou, si radsi poridi svycarskej automat.

Eta 2824:

 

https://m.heureka.cz/hodinky/swiss-military-sma34025_05/?do=shopFilterForm-submit&limitFrom=5&order=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mně pos-r, Zmizík chystá vlastní projekt .... :-)

 

 

Chystá to raději s předstihem ke 100 rokům výročí úmrtí, když víme, jak funguje švýcarská pošta ;) Doufám, že to budou nový bronzofky z jeho roztavené busty s nejčernějším cifrem a rytinkou na dýnku :)

Hehe, nechystám ale měl sem wolframovou půlkilovou krychličku, co vážila stejně jako kdyby byla zlatá a tu věc sem měl hrozně rád. Ale pak sem jí daroval synovcoj. A kdybych měl možnost mít tu samou věcičku černočernou, hned bych do toho šel. Na stole by to muselo vypadat hrozně divně.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

njn, Ventura asi neexistuje ( i kdyz nejsou "chytre", ale tehdy jeste zadne chytre nebyly ). Design obslehly "Whitings", klasicti chytri marketeri...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...