Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kolega je dobrodruh:-) 

Mam-li shrnout 34 stran tohoto vlakna:  predchozi pocin chronotechny (skupina investoru, ktera se udajne pohybuje take kolem znacky czapek) nebyl zrovna dvakrat uspesny, a to ani po strance koncoveho produktu, ani po strance komunikace s hejly na kickstarteru. Delat marketing s oznacenim nejcernejsi hodinky v situaci, kdy treba moser skutecne pracuje s vantablack materialem, je neeticke klamani spotrebitele. Nemluve o tom, ze brand ma s ceskym hodinarstvim jiz pramalo spolecneho.  Dovedu si predstavit investici 600Ecek do jinych microznacek, ktere si to zaslouzi o dost vice svym inovativnim ci prozakaznickym pristupem, ale to je vec kazdeho zakaznika

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tezky. Ty hodinky nevypadaji spatne a ta limitka 99 me zaujala. Ne proto, ze bych si myslel, ze budou vzacny to asi nikoliv ale chci nejaky hodinky co nema kazdej a muzu je nosit tam, kde se o me ostatni bojim, abych je neznicil. 
A prave to, ze se jim ten prvni projekt uplne nepovedl si myslim, ze vy to ted mohlo byt lepsi.

No uvidime rezervaci mam a dalsi dva dny na rozmyslenou jeste taky. 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak poslední update ohledně nákupu.

Cca 5 dní před finální platbou jsem pomocí ofiko chatu vznesl na výrobce dotaz, jak to bude s rezervací výrobního čísla, jelikož jsem byl na těch 99ks sedmý v pořadí kdo je předobjednal a o pár vybraných čísel jsem měl zájem. Do termínu platby se mi nikdo neozval a dokonce ani do dnes.

Uznávám, že jste měli pravdu a komunikace se zákazníkem není jejich silnou stránkou. Škoda těšil jsem se na ně!!! Za těchto okolností jsem samozřejmě objednávku zrušil a obratem koupil na běžné nošení něco jiného zde na fóru.

Posílat dopředu peníze někomu, kdo neni ani schopný odepsat na krátký dotaz mi nepřijde rozumné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...