Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak urcite, pri tom uspechu na KS, ziskali nejspis nejakeho investora a muzou si ted dovolit nalejt neco do reklamy a rozject to jeste vic

To není placený článek. Ani skrytě.

Prostě stejně jako E15 nebo HN viděli úspěch něčeho s českým podílem na Kickstarteru, tak se toho chytli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi si tím zcela jist, když je to uvedeno jako reklama? :) Viz sken nahoře

 

Takhle vznikají zkreslené informace. Ten proužek nahoře znamená, že se jen nenačetl banner, nebo tam nebyl. Je to prostor pro reklamu v layoutu stránky. Že jde o reklamní článek musí být označeno přímo v článku (ze zákona) - většinou je to součástí perexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle vznikají zkreslené informace. Ten proužek nahoře znamená, že se jen nenačetl banner, nebo tam nebyl. Je to prostor pro reklamu v layoutu stránky. Že jde o reklamní článek musí být označeno přímo v článku (ze zákona) - většinou je to součástí perexu.

Já se nechci hádat, ale vidím tam hned pod titulkem reklama a komerční sdělení, stránky se mi načítají celkem dobře.

post-15103-0-21978100-1543261012_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se ti kvůli prohlížeči nezobrazují, nám ostatním ano.

v jiných i dnes stránkách se zobrazují, mám Opera. Ale to je jedno, prostě jsem to měl za reklamu, pokud není, tím  lépe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje to tak, ze redaktori jsou lini, jestli mezi nima mas trosku zname, klidne pres zname, tak jim staci zavolat, ze mas pro ne clanek/tema, das tolik a tolik, clanek si sam napises/nechas napsat-dodas, oni nechaj udelat korekturu, shrabnou prachy a mrsknou to do sveta, pro ne jednoducha a bezpracna zalezitost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi si tím zcela jist, když je to uvedeno jako reklama? :) Viz sken nahoře

Ano, jsem si tím jist. Hledáš konspiraci tam, kde není.

 

 

funguje to tak, ze redaktori jsou lini, jestli mezi nima mas trosku zname, klidne pres zname, tak jim staci zavolat, ze mas pro ne clanek/tema, das tolik a tolik, clanek si sam napises/nechas napsat-dodas, oni nechaj udelat korekturu, shrabnou prachy a mrsknou to do sveta, pro ne jednoducha a bezpracna zalezitost ;-)

Ty jo, mediální odborník :D

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Něco málo z diskuze KS...

 

 

 

Ed Zylik  

about 19 hours ago

 

Pavel,

We?re getting close to the end, can you send an update regarding your final designs. I see there are several questions in regards to the lum on the Super Black Edition. Is it possible to add additional money to our pledges for additional straps? Will we have to add the additional ?49 for the sapphire crystal before or after the campaign ends?

Thank You,


Pavel SichCollaborator  

about 12 hours ago

 

Hello Ed,

so the dial will be clean, no Swiss Made at the bottom, with only a simplified small round logo under 12 o'clock mark, so a good compromise for all.

EUR 49 is top ceiling for sapphire upgrade, we believe we can do better, the upgrade will be available via our shop after the campaign ends, all backers will receive link to it AND discount codes for even better upgrades and so on. The same is for straps and other accessories we are preparing.

Hope this helps.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...