Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

Podle me zalezi na produktu a na osobe tvurce (to zejmena u drazsich veci). Ja zatim na KS podporil 3 projekty (shodou okolnosti vsechny tuzemske). Prvni byla pocitacova hra Kingdome Come Deliverance (nakonec jsem na ni cekal pres 4 roky, ale stalo to zato) a druhy a treti karetni hra Space Race a jeji doplnek (ty byly obe hotove v terminu). U Kingdome Come pro me byla urcitou zarukou osoba tvurce (Daniel Vavra) a u te druhe a treti jsem to proste risknul, protoze to bylo myslim nejakych 30-40 EURO. U vsech projektu tvurci vydavali pravidelne updaty, komunikovali s backerama (Kingdome Come melo dokonce diskuzni forum) a vzhledem k tomu, jak se Kingdome Come protahovalo, byla az do posledni chvile moznost stahnout pledge a nechat si vratit penize.

 

Bohuzel se KS stal celkem velkou dzungli, kde nemalo lidi da prachy a nedostane nic a nebo pri nejlepsim da prachy a misto na prvni fotce slibne vypadajicich hodinek obdrzi vyrobek kovarskeho ucne z Mukaceva. Za me ale staci ostrazitost a selsky rozum. Osobne bych nikdy nesel do projektu, jako je tenhle - kde ma byt produktem neco technickeho a kdy clovek, ktery je absolutne mimo obor a bez zkusenosti ci referenci, laka lidi na vzdusne zamky. A uz vubec bych nesel do projektu, kde jsou jakekoliv zasadnejsi pochynosti a je za vic nez kolik si muzu dovolit ztratit, pokud by doslo k nejhorsimu. No a pokud bych do nejakeho ne prilis jisteho projektu sel, kazdopadne bych se hned na zacatku ptal, do kdy je mozne z projektu odstoupit a nechat si vratit penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vratil jsem se ted k mailum ktere jsem si vymenil s majitelem C+ a uz v listopadu vedeli ze maji potize cituji : 

 

logo stale resime, protoze hodne lidi ho chce, hodne ne atd, je to opravdu tak 30/30/30 (ne, text, CT kolecko). S printem jsou navic nejake potize, takze ?stay tuned?, mame v reseni jeste jednu super cool moznost, ale to se nestihne doprototypovat drive jak zacatkem ledna.

 

 

 

Takze neinformovali driv, stale vsude viselo logo celeho textu a varianta CT kolecko byla take v uvaze uz tehda. A na tu super cool moznost se vybodli. 

Nechali vsechny doobjednat a prask za tyden nejlevnejsi reseni a aby se nereklo C+...

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jde nekdo ze zdejsich prispevatelu na tu patecni akci, kterou Chronotechna svolala? Ja se bohuzel ucastnit nemohu, ale za nejaky report bych byl urcite rad, kdyz komunikace na KS je nulova...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz tu pozvanku bohuzel smazal, neb je to v patek od 11:00-13:00, a to jsem bohuzel mimo Prahu. Registrace probihala prostrednictvim nejake aplikace (asi to slo i pres web). Jinak v tom mailu byly nejake nove fotky a vypadalo to docela dobre (pokud si tedy odmyslim to logo:-))...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tato pozvanka me neprisla, neni ani ve spamu. Tak nevim co si o tom myslet.

Ja dostal jeste pred tou pozvankou email s informaci o tom setkani, kde byl i link k registraci, nicmene mi to nasledne napsalo, ze nenam tu pozvanku (pozvanka prisla cca 3 hod pozdeji). Tento mail jsem jiz bohuzel nenavratne smazal, ale byly tam nejake nove fotky hodinek a dle meho nazoru to nevypadalo na tak velkej pruser, jak jsem si v kontextu udalosti poslednich dni a nulove komunikaci predstavoval:-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, kteri se neucastni KS kampane a nejsou ani v mail listu, par fotek produktu z dnesniho setkani v Praze. Foceno mobilem, denni svetlo, zadne stineni ani nic podobneho.

 

Hezky vikend.

 

 

 

 

post-66296-0-09224800-1553877347_thumb.jpg

post-66296-0-47456300-1553877356_thumb.jpg

post-66296-0-16597500-1553877369_thumb.jpg

post-66296-0-45084100-1553877384_thumb.jpg

post-66296-0-58924100-1553877399_thumb.jpg

post-66296-0-96342900-1553877404_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...