Jump to content

Chronotechna Blackest Watch

Bert
 Share

Recommended Posts

Pánové, jedny hodinky jsem zcela záměrně z druhé ruky koupil. Účel je jediný: rozebrat a zkontrolovat. Špína, mazání, montáž, přesnost, a hlavně zjistit, co je to ta nejčernější černá. Termín: leden 2021

• Replies 665
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tyjo, tak to je super počin :thumbsup_anim:  Si myslím, že touhle "rozborkou" to bude taková pěkná tečka za tímto podivným projektem. Budu se na leden těšit.
Jen bacha, aby se ta nejčernější černá nezměnila třeba v červí díru a nezahučel's tam.

Edited by libor2002

Před hodinou, Bert napsal:

Pánové, jedny hodinky jsem zcela záměrně z druhé ruky koupil. Účel je jediný: rozebrat a zkontrolovat. Špína, mazání, montáž, přesnost, a hlavně zjistit, co je to ta nejčernější černá. Termín: leden 2021

super Berte

• 2 months later...
  • 3 months later...

PEVNÉ, ULTRA, UNIKÁTNÍ, SUPER, ŠVÝCARSKÉ a PRÉMIOVÉ - tak přesně takto dělají marketing na ALIEXPRESSu - nabubřelá hesla vzletně překrývající absolutní NIC - je až trapné jak je cítit snaha dát důrazným heslům nějaký význam... 

• 1 month later...

Tak jsem si tu limitku 99 objednal. Uvidíme jak to dopadne. :)

• 3 weeks later...
Citovat

Superčerné hodinky pomohli vyvinout brněnští vědci z technologického institutu CEITEC VUT. Hodinářská firma je vyrobila z údajně nejčernějšího materiálu - unikátní černé formy oxidu titaničitého. Ten se používá pouze v bílé formě, a to zejména ve formě nanočástic pod rozšířeným názvem titanová běloba.

https://www.facebook.com/123822671018049/posts/4350478011685806/?d=n&substory_index=0

241264703_4350478018352472_5447363794923291533_n.jpg

Před hodinou, Xenomorfus napsal:

Ty jsi to vlakno tady necetl od zacatku ? ;-).

Kousek jsem četl, ale celý ne. Je tam něco zajímavého? :)