Přejít na obsah

Seznamka


Ethant

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ethan to bere trochu osobně. 3

 

 

Osobně jsem před několika lety Decebalovi schůzku nabídl. Neměl Ty koule se potkat.  To už i Ondra Berkus to risknul .....

 Ty máš takové zvláštní vidění světa, viď? Pokud máš dojem, že bych schůzkou s tebou něco riskoval, klidně si to mysli dál.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

 

Hele, jsi o dvě hlavy menší a máš o třicet kilo víc než já. Nevím, co by sis od té schůzky sliboval, ale já v tom pro sebe nevidím žádný přínos.

Kdyz uz nic jineho,mohla byt fotecka lidicek ...

post-959-0-72314400-1541243118.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně si říkám, jestli po té co to eskalovalo tímto směrem ještě reagovat, jen snad, že mi přišlo, že to začíná být fakt zralý na flame a i když to v obchodech vypadá jinak, tak Vánoce jsou ještě daleko ;)

Pár návrhů na seznamky už tu padlo a pak už to byl očekávaný humor (včera jsem se upřímně zasmál, fakt), nemělo to nic společného s útokem na zakladatele vlákna. Nehledal bych za tím moje traumata, byl to fakt jen bezelstný názor...

 

popravdě mě Ethant poněkud nakrkl tím co mi podsunul (důvody vyjádřil sám Bert), takže pokud Bertovi nebude vadit mu ten ban zrušit, rád si to s ním vyříkám po SZ a zde může čile pokračovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se treba velmi rad osobne potkal s Decebalem........ kdyby to slo :)

Od te doby co ho mam v "ignore list", tak mi je sympaticky. Vzdycky se jeho prispevek slusne zepta, zda chci vedet co ma na srdci. No a proto, ze me to nezajima, tak bych si s nim klidne ve vlakne "Virtualni hospoda" dal i nejake to pivko.

S moji zenou si taky sem tam nerozumime a i pres to ji mam rad. ;)

Upraveno uživatelem Hardslimer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem to psal klukum na garaz nedavno,pac tam byl nejakej chlapec nestastnej,ze mu devce na ktery si myslel nedalo.

Abych jeho trudomyslnost zahnal,dal jsem story ,co mne kdysi potkalo a dodnes trosku trapi.  :D

Kdyztak bych poprosil Berta,at mne mazne,pac tam i mluvim sproste.   

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi v drevnich dobach internetu,jeste kdyz bylo vytacene pripojeni pres telecom 64kb ,jsem objevil kouzlo seznamek.Ocarovan mnozstvim zen jsem napsal 10 buchtam podle filtru nekuracka,vek 18 az 24 ,sportovni postava atd. nejaky vtipny lakaci text.
Odpovedelo 5 z nich,z 3 se vyklubaly kravky nebo osklivky a 2 se jevily ok.
S nima sem sel na kafe,i kdyz ho nepiju.

Nasel jsem echt gold kavarnu v centru ,domluvil se s pinglem,ktery mne hned po vstupu zdravil dobry den p Hopo,jako vzdycky ? Pratelsky jsem mu pokynul a nechal si prinest Jim Beam v hranatem skle ke stolu ,kde jiz cekala neboha divka. Sebou vetsinou ruzi za 105kc metr velkou. Usmevy jsem nesetril,bile zuby se v serem interieru kavarny naramne vyjimaly. Vohoz Replay na sobe za nemale penize . Vetsinou to fungovalo,samozrejme si uvedomuji ,jak smesne to nyni pusobi,nicmene me chovani bylo poplatne veku 20 jahru,touhy a vzdelani.
Ne ze by to bylo momentalne nejak lepsi. 04.gif 

Az jednou,sem si psal s nejakou holcinou,co buh vi proc nechtela dat fotku.
Psany projev ,obraty,gramatiku vse ok,studovala nejakou vysokou a chtela se setkat u nich v "klubu na koleji" ,odpoledne. 

Prijel sem tam,takova klidna lokalni kavarna ,8 stolku ,nebylo plno .u 1 stolu sedely 3 holky,hezka nebyla ani jedna,ta "moje" snad uplne nejmin. A ted to prijde. Proto ten uvod.

Rikam: ahoj,mel bych tady mit setkani s divkou. 
Borka,jo to jsem ja.
Ja: No myslel sem,ze budem sami. 
Ona "vzala jsem si kamosky,nikdy nechodim na setkani s cizim klukem sama" 
Ja :aha,dobre.
Ona : trosku si Te vyzpovidame,co Te vede k tomu hledat holky na internetu"
Ja : no libi se mi,ze je jasne dany ja hledam a ty hledas. 
Kamoska jeji se zapojila "a nepredvadis se trochu" ? 
Ja "to nevim" 
Druha kamoska " co si myslis o moralnim aspektu globalni politiky,ktere uplatnuji USA smerem k zemim blizkeho vychodu,mas na to vubec nejaky nazor?

A vsichni cekaji,co ja na to,vysmech v ocich ,ze dementa ze drahy nachytali na svestkach. 

Mam rad trapny situace. Nevadej mi ,nemam smerem k sobe nejakou vaznost,ani netrpim studem.

Hlasem silnejsim nez bylo nutne jsem promluvil a oslovil cely bar :
Holky nezlobte se. O tomhle vubec nic nevim.Chapu ,ze je fajn byt chytrej a ze se bavite ,jak jsem hloupej. Ted se ale zeptam zase ja. Mne by si spis zajimalo,jestli treba ty mr das do řiti,nebo ty kdyz ti nekdo da č uraka do huby ,jestli ve finale mr dku polykas,nebo plives ven. A vsimnete si ,ze i kdyz jste osklivy , zajima to i lidi okolo,hele jak se sem koukaj.Ale stejne se mi nelibite ani jedna a pr cat Vas nejak nemam chut.
Tady je na utratu,hodil sem na stul dve kila a rikam mejte se fajn a sel sem.
Za koleji jsem si odemknul kolo a jel domu. Pln smutku a rozcarovani.

Proc to pisu? 
Docela se mi predtim darilo,tady jsem se proste seknul. Potom jeste nekolikrat,ale nikdy takhle hloupe.
Nejde z toho vyvodit zadne ponauceni,snad krome jednoho.

Hrat hru s predem blbe rozdanymi kartami nema valny smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak Ethant je za mě nějaká provokace... účet založen 21.10.2018 a jako první téma s tu založí seznamku??? Buď potřebuje nasbírat rychle příspěvky nebo si z nás dělá srandu a nebo to je nějaký provokatér... každopádně za mě to sem také nepatří.

Upraveno uživatelem dan010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...