Přejít na obsah

Ball Roadmaster Challenger 18


Axel

Doporučené příspěvky

Jak se vam libi limitka od BALL..? Budou ve 3 variantach - datum s kyklopem, day/date a datum s teplomerem (!) . Ceny nevypadaji vubec spatne.. Velkost 40 nebo 43mm, COSC, antimagneticke, odolne vuci otresum, inhouse strojek..  :flex:

 

Libi se mi, akorat moc nechapu ty nozky, proporcne to nejak sededi k pouzdu, jsou hodne kratke, uzke.. To napasovani gumy vypada hodne zvlastne..  :eek:

 

introducing-the-ball-roadmaster-m-challe

 

web - https://shop.ballwatch.ch/rc18

  • Black

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To napasovani gumy je divny, spis to vypada, ze nahore je pouze prilozena.

Hodinky vypadaji dobre ( i kdyz bych tam nejakou chybu nasel - treba to hnusne a spatne umistene datum u modelu s teplomerem ). Ceny me prekvapuji, docela pratelska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 treba to hnusne a spatne umistene datum u modelu s teplomerem ). Ceny me prekvapuji, docela pratelska.

to je právě pecka ..... to se mi moc líbí ..... 

 

inhouse stroj je jenom u modelu s datumem (kyklop) ...... za 1200 usd to je slušnej nářez

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ball je mi sympaticka znacka. Libi se mi jejich design, jdou svou cestou, nikoho nekopiruji, maji svuj designovej jazyk, neboji se modernich technologii.

 

Uvedene hodinky se mi libi pomerne dost.

+ Decentni moderni design

+ Vyber ruznych strojku

+ Dve velikosti - vybere si fakt kazdy

+ Kratke nozky, takze by mohly dobre sedet na ruce

+ Pre-order cena

 

- Decentni design - davam to sem schvalne, protoze na jednu stranu mi prijdou takove nevyrazne a pomerne snadno zapomenutelne.

- K cemu je to detailnejsi dilkovani od 23. do 38. minuty? Byl bych radsi, kdyby to bylo po celem obvodu stupnice.

- Napojeni gumy, uvidime jak to bude vypadat v realu, myslim si ale, ze ty hodinky jsou lepsi na tahu.

 

Add ten inhouse. Muj tajnej tip je ten, ze od doby, co ETA zatrhla prodavani strojku mimo Swatch Group, tak vyrobci zacnou delat to, ze si vezmou Sellitu, vymeni dve ozubena kola a prohlasi to za in-house :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise YPO, inhouse se tyka jen verze s kyklopem a datumem, vcera jsem nemel uz moc cas studovat, co je to zac.. Misto toho jsem cucel asi hodinu na ruzne barevne varianty, velikosti.. Jaky jakoze vyberu  :P Preferoval bych spise etu, at to muze servisovat bezny smrtelnik. Myslim, diky tem velmi drobnym nozkam, ze by mohly mit dobrou L2L, tudiz i varianta 43mm v pohode nositelna.. Ceny jsou peckovy!  :guitar:  Akorat chce asi automaticky pocitat s DPH, clem, ze? 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten inhouse je prý první true Ball inhouse. Tady je review s infem o strojcích a s fotkama lumi.

 

https://wornandwound.com/introducing-the-ball-roadmaster-m-challeneger-18-challeneger-18-and-challenger-18-tmt-collections/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nejvic se mi asi libi ty prostredni, s teplomerem. Otazka je, jestli se mi nektere libit musi. Na kazdych se mi neco nelibi. Na prostrednich mi nejvic vadi datum a teplota v F. Melo-li by to byt i v Celsiich, tak asi ok, ale takle je to pro nas nevyuzitelna funkce. No, napojeni tahu se mi asi taky nelibi. Tak je otazka, proc se mi ty celomodry vlastne libi nejvic :) A dobry dotaz od Andyho...co to deleni vlastne znamena? Dost mozna neco, ale zatim jsem neprisel na to co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teplomery maji byt ve verzi ?C i ?F. Skoda ze nedelaj i verzi s teplomerem bez data nebo obyc date verzi s inhauzem bez lupy. Mimochodem teplomer korektne funguje az pote, co si hodinky majitel sunda na deset minut z pracky a necha je volne v merenem prostredi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krtenek: zkusím hádat. Cena?

 

Na druhou stranu se to třeba někomu nemusí líbit, tak zkouší cílit na tu druhou kategorii potenciálních zákazníků. Myslím, že za ty prachy to jsou skvělé hodinky, kdybych neměl políčeno zrovna na jiné, tak bych se ubránil jen těžko. Osobně nemám žádný problém s hliníkovou vložkou lunety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Krtenek: zkusím hádat. Cena?

 

Na druhou stranu se to třeba někomu nemusí líbit, tak zkouší cílit na tu druhou kategorii potenciálních zákazníků. Myslím, že za ty prachy to jsou skvělé hodinky, kdybych neměl políčeno zrovna na jiné, tak bych se ubránil jen těžko. Osobně nemám žádný problém s hliníkovou vložkou lunety.

Já jsem se neubranil. S tou lunetou nemám problém. Osobně si však myslím, že motivací nebyla cena, ale technologie.

Dělá někdo keramickou vložku s tritiovymi trubicemi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se neubranil. S tou lunetou nemám problém. Osobně si však myslím, že motivací nebyla cena, ale technologie.

Dělá někdo keramickou vložku s tritiovymi trubicemi?

To je zajímavý info s tou lunetou...myslíš, že bude všude tritium?

Pochopil jsem z toho jejich popisu, že tam bude pouze ten bod s tritiem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu samozřejmě, beru zpět.

16 micro gas tubes on the bezel, hour, minute and second hands and dial for night reading capability. This model has 16 micro gas tubes on the dial ( 12 ), hands ( 3) and one on the triangle of the bezel, total 16. The light around the bezel is luminous paints.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...