Přejít na obsah

Pochybné jednání


Exiztence

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Petre? Vero? Vileme, Hynku, Jarmilo?

 

Resi se to, ze nekdo evidentne nerika pravdu u hodinek ktere prodava a nejsou to primky za 3 kila...ja osobne jsem za upozorneni rad...

 

Financ. Viz:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/122663-pochybné-jednání/?p=2229201

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dotyčného jsem koupil Omegy, sešli jsme se pokecali a do teď jsme přátelé. Navíc smekám před tím jaký má v hodinkách přehled, plno věcí jsem nevěděl. Několik kousků z jeho sbírky jsem viděl a i držel.....za mě o podvodníka nejde, byť se to může jevit. A to že se tedy k tomu nevyjadřuje, to se vlastně ani nedivím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Od dotyčného jsem koupil Omegy, sešli jsme se pokecali a do teď jsme přátelé. Navíc smekám před tím jaký má v hodinkách přehled, plno věcí jsem nevěděl. Několik kousků z jeho sbírky jsem viděl a i držel.....za mě o podvodníka nejde, byť se to může jevit. A to že se tedy k tomu nevyjadřuje, to se vlastně ani nedivím

Takze je to, jak jsem psal vyse, ne neznamy clen fora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dotyčného jsem koupil Omegy, sešli jsme se pokecali a do teď jsme přátelé. Navíc smekám před tím jaký má v hodinkách přehled, plno věcí jsem nevěděl. Několik kousků z jeho sbírky jsem viděl a i držel.....za mě o podvodníka nejde, byť se to může jevit. A to že se tedy k tomu nevyjadřuje, to se vlastně ani nedivím

Většina nás zde reaguje na informace, které byly prezentovány. Podle všeho to vypadá, že něco není košer. Nejde o samotné hodinky, ty jsou myslím v pořádku, ale o ty věci okolo. Koupě vintážních kousků by měla být postavena na důvěře. A pokud to vypadá, že prodávající neříká ve všem pravdu, tak je důvěra v háji. Pak chápu, že kupující bude v nejistotě, co vše je pravda a co ne. Ono se zdá, že to, zda KOMPLET hodinek prodávající vlastní dlouho nebo ne, je podružné, ale není.

Mě osobně by nejspíš ani tak nevadilo, že možná hodinky nejsou přesně ten kousek, ke kterému patří ty doklady. Tady na fóru je více kompletů, které jejich majitelé poskládali postupně. Ale je přece fér, aby to kupující věděl. A nebo, pokud ho to ani nezajímá, aby ho prodávající přesto nebalamutil. Je jasné, že míra autentičnosti hodinek a jejich příslušenství má jednoznačně vliv na cenu.

 

Pokud tady na fóru prodávající je, může se k tomu všemu jednoduše vyjádřit. Je možné, že nemám pravdu, a špatně interpretuju informace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem pouze svůj názor na daného jako člověka. O obchudu který je tu prezentován vím to co vy všichni a proto se k němu nevyjadřuji, neboť nemám informace....a to co málo vím mě stále utvrzuje v mém předchozím přesvědčení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je důvera v tahu v moment co mi někdo vyloženě lže do monitoru, hodinky bych stejně nekoupil a byla to spíše náhoda že se mi takhle "prokecl", ale myslím že každý by měl vědět o takovém chování o potenciálním prodejci. Přeci jen hrajeme si na forum gentlemanů takže z mého pohledu je takové chování naprosto nepřípustné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro úplnost: mě oslovil s tím, že četl moje příspěvky a viděl fotky mých hodinek (na FB), a z toho usuzuje, že hodinkám rozumím a mohl bych tedy mít zájem... Taky mě to trochu namíchlo, neb o podobné podlejzání jak z telešopingu nestojím, ale výše zmíněný argument o získání kontaktu z fóra se nekonal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro úplnost: mě oslovil s tím, že četl moje příspěvky a viděl fotky mých hodinek (na FB), a z toho usuzuje, že hodinkám rozumím a mohl bych tedy mít zájem... Taky mě to trochu namíchlo, neb o podobné podlejzání jak z telešopingu nestojím, ale výše zmíněný argument o získání kontaktu z fóra se nekonal.

Dostal jsem stejnou zprávu. Bylo mi to divný, protože ničemu moc nerozumím

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro úplnost: mě oslovil s tím, že četl moje příspěvky a viděl fotky mých hodinek (na FB), a z toho usuzuje, že hodinkám rozumím a mohl bych tedy mít zájem... Taky mě to trochu namíchlo, neb o podobné podlejzání jak z telešopingu nestojím, ale výše zmíněný argument o získání kontaktu z fóra se nekonal.

No vidíš a to bych čekal u sběratelů přesně naopak. Nikdy nevíš co se kde dobrého ukáže. Jako podlézání bych to asi nenazval, ale tak jako každý to máme jinak. Nikomu škoda nevznikla, nikdo neprodával ani fejk, ani skládačku, co že se tu vlastně řeší? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na FB mě oslovilo více lidí zda nemám zájem o to či ono, ale nijak mě to neuráží, jsme uzavřená skupina a tak to i beru. Je přece jen věcí těch dvou zda se domluví či nikoliv. A jestli ty hodinky má 13 let, nebo dvě hodiny jde při transakci mimo, spíše koukám zda je chci, nebo nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...