Přejít na obsah

Seiko SARX015


Doporučené příspěvky

Mezi prvníma a druhýma hodinkama to trvalo dva roky. Ke třetím to bylo 14 dní. Chtěl jsem původně SARB033. A pak se obejvili tyhle SARXy, fascinuje mě tah s ostrými rysy a v porovnání se SARB017 (moje první automaty) mi pocitově lépe sedí na ruce. db984f128c7ba4f3ba6e8df44d3170ff.jpgadb5350d49d3b7e93f9ad35f710aa936.jpg6264b9dfa98b275e9ba2f86c91a807a8.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš je tady z fóra?

 

To budou asi ty moje... :rolleyes: .

 

Každopádně gratuluju a ať dlouho slouží!

Díval jsem se do inzerce a jsou to ty tvoje. "Mezimajitel" je nabízel na bazoši a když jsem zjistil, že bydlí 400m od mě, musel jsem se na ně mkrnout. Mám z nich větší radost, než jsem čekal. V tuhle chvíli se opožďují o 30s/den, takže poputují k panu Kodýtkovi do Liberce na servis. Nechal jsem tam servisovat Alpinisty a byl jsem velmi spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6R15 je u mě statisticky nejhorší stroj...bohužel. Asi jsem měl vždy smůlu na špatný kus.

Já měl SARX015 a SARB033, kupovány jako nové, u obou se přesnost držela +-10 vteřin, ale vždy jsem je po pár měsících prodal, takže nevím (vlastně až teď), jak se přesnost měnila.

 

S tím, že ten kalibr se po nějaké době "rozladí", jsem četl několikrát tady a na zahraničních fórech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí je odesílám na seřízení k Tondakovi, protože v tuhle chvíli to dělá nějakých cca -30 vteřin za den. Jsou to moje druhé Seika a opět mi originální tah nevychází úplně podle představ na ruku. Ale zkusím posílit a přidat jeden dílek. Každopádně zatím velká spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...