Jump to content

Recommended Posts

Mezi prvníma a druhýma hodinkama to trvalo dva roky. Ke třetím to bylo 14 dní. Chtěl jsem původně SARB033. A pak se obejvili tyhle SARXy, fascinuje mě tah s ostrými rysy a v porovnání se SARB017 (moje první automaty) mi pocitově lépe sedí na ruce. db984f128c7ba4f3ba6e8df44d3170ff.jpgadb5350d49d3b7e93f9ad35f710aa936.jpg6264b9dfa98b275e9ba2f86c91a807a8.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Máš je tady z fóra?

To budou asi ty moje... :rolleyes: .

Každopádně gratuluju a ať dlouho slouží!

Díval jsem se do inzerce a jsou to ty tvoje. "Mezimajitel" je nabízel na bazoši a když jsem zjistil, že bydlí 400m od mě, musel jsem se na ně mkrnout. Mám z nich větší radost, než jsem čekal. V tuhle chvíli se opožďují o 30s/den, takže poputují k panu Kodýtkovi do Liberce na servis. Nechal jsem tam servisovat Alpinisty a byl jsem velmi spokojený.

6R15 je u mě statisticky nejhorší stroj...bohužel. Asi jsem měl vždy smůlu na špatný kus.

Já měl SARX015 a SARB033, kupovány jako nové, u obou se přesnost držela +-10 vteřin, ale vždy jsem je po pár měsících prodal, takže nevím (vlastně až teď), jak se přesnost měnila.

S tím, že ten kalibr se po nějaké době "rozladí", jsem četl několikrát tady a na zahraničních fórech.

V pondělí je odesílám na seřízení k Tondakovi, protože v tuhle chvíli to dělá nějakých cca -30 vteřin za den. Jsou to moje druhé Seika a opět mi originální tah nevychází úplně podle představ na ruku. Ale zkusím posílit a přidat jeden dílek. Každopádně zatím velká spokojenost.