Přejít na obsah

Omega moonwatch problém


Autotronik

Doporučené příspěvky

Dobrý den jsem tu nový a mám dotaz , koupil jsem si moonwatche protože to byl vždy můj sen, ale dnes se mi opět stoply, přestože byly natáhlé..

 

Už se mi to stalo jednou a dost mě to vyděsilo..

Nevite co by to mohlo být ? Popřípadě na co si mám dat pozor ?

Děkuji za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No upřímně jsem takovou odpověď čekal .. no ještě jim dam jednu šanci , než půjdou k dusakovi.

 

Jezdil jsem s dcerou na elektrické motokaře , tak se třeba kvůli neakejm magnetum vypnuly .

 

Jinak Pls můžete mi říct na co si mám obecně dat pozor ? Kazdej mi rika něco jiného . Je telefonování ok. Co třeba při sportu ?

 

Mimochodem všimli ste si ze Omega zvedla záruku na 5 let ? Mělo by se to tykat i Moonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky, se kterými by člověk nemohl telefonovat by v dnešní době asi moc velkým trhákem nebyly. Motokáry taktéž bez problémů. Znám dost lidí, kteří mají Moony jako hodinky pro každodenní nošení a bez sebemenších problémů. Natáhni do plna a sleduj to. Pokud se zastaví dřív jak za 48 hodin, vezmi je do servisu, ať se na ně mrknou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sa to tu raz riesilo.. a tam bol problem v majitelovi hodiniek. vzhladom na to ze si tu novy, myslim ze to bude tak aj u teba. takze natiahnut poriadne :goof: 

a ak bude problem pretrvavat, odporucam servis. ja som s mojimi robil fakt vsetko. aj vo vode uz boli, na bajku, na horach.. doonca zazili aj infrasaunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano asi mate pravdu. Ono když se mi zastavili poprvé, tak to bylo v hotelu na jestedu. Vzhledem k tomu, ze jsem nováček, tak jsem hnedle panikaril a jel za hodinarem .. říkal jsem mu ze si myslím, ze se určitě zastavili kvůli tomu, ze Ještěd plnej vysílačů :) chlapek se mi vysmál řekl mi par věcí o kalibru lemania 1861. Já to sice všechno věděl, ale ty moje obavy spočívají v tom jak Omega neustále propaguje ty svoje master coaxal kalibry jak sou magnetický odolný a o lemania mlčí.. Btw ani jeden ten Nasa test se netýkál magnetického pole ne ?

 

Michodem celá pointa toho příběhu spočívá v tom, ze jsem na hotelu vyzahnul tolik belugy, že si vlastně ani nepamatuju jak jsem se dostal na pokoj natož jestli jsem natahnul hodinky :D tak tedy asi mate pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Michodem celá pointa toho příběhu spočívá v tom, ze jsem na hotelu vyzahnul tolik belugy, že si vlastně ani nepamatuju jak jsem se dostal na pokoj natož jestli jsem natahnul hodinky  :D tak tedy asi mate pravdu. "

:lol2:  :lol2:  :lol2: 

Upraveno uživatelem pepyczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes se mi opět stoply, přestože byly natáhlé..

Už se mi to stalo jednou a dost mě to vyděsilo..

Nevite co by to mohlo být ? Popřípadě na co si mám dat pozor ?

Děkuji za případnou odpověď.

Aha, tak uz tomu rozumím, ono to bývá vlastně pravidelně..... :-)

 

Já tě naivně posílal do hodinářství a on to musí řešit někdo z jiné profese ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...