Přejít na obsah

Jaké Ball máte právě na ruce?


krtenek

Doporučené příspěvky

Gratulace! První mechaniky? Na základě čeho sis vybral Ball?:-)

Tak nějak náhodou... šel jsem se podívat na nějaké modely od Tudoru, ale "naživo" mě nezaujaly. Prošel jsem celej Koscom a narazil na tyto. Nebylo co řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 639
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuju :-)

Díval jsem se hlavně na Ranger a North Flag, ale přistihl jsem se při tom, že by to tak úplně nebyla "volba srdcem", ale spíš malicherná potřeba vlastnit hodinky Tudor - nevím, jak dlouho by ta radost vydržela. Přehodnotil jsem to a koupil si hodinky, který se mi fakt líbí, navíc byly o poznání levnější, a tím to pro mě hasne :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když jsem chtěl kyklopa dát dolů, nečekal jsem, že to bude tak brzy.

Asi tak 14 dnů zpátky jsem si vždy po sprše všimnul, že je vnitřek čočky zamlžený. Pravděpodobně tam byla nějaká škvírka a moc to nedrželo, protože stačily 3 vteřiny nahřátí zapalovačem, trochu dloubnout žiletkou a byl dole.

No, musím říct že prokoukly a sluší jim to ;-)

Jinak myslím, není nutný přetěsňovat každý rok..udělal bych tlakovku a pak případně řešil přetěsnění

 

Dneska přišly, už neodejdou...

Gratuluji a vítej mezi chlapy s koulema ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mezi Tebou uvedenými modely bych si taky nevybral. Black Bay 58 tam měli? Na jednom zahraničním fóru jsem četl, že se na ně čeká jako na Suby, i když to jsou řádově měsíce, ne roky :D.

Měli, ale já už jedny divery mám a jiný nepotřebuju. Teď jsem úplně oněměl z toho tritia :-) To se fakt musí zažít, ten rozdíl. Začínám mít trochu problémy s viděním na blízko a tohle je fakt řešení, jak poznat na  hodinkách čas potmě. Nedá se to srovnat s žádnejma hodinkama, co jsem dosud viděl v noční akci. (Kromě rozsvícenejch digitálek teda :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, musím říct že prokoukly a sluší jim to ;-)

Jinak myslím, není nutný přetěsňovat každý rok..udělal bych tlakovku a pak případně řešil přetěsnění

 

Gratuluji a vítej mezi chlapy s koulema ;-)

 Díky, taky se mi tak líbí víc :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli, ale já už jedny divery mám a jiný nepotřebuju. Teď jsem úplně oněměl z toho tritia :-) To se fakt musí zažít, ten rozdíl. Začínám mít trochu problémy s viděním na blízko a tohle je fakt řešení, jak poznat na  hodinkách čas potmě. Nedá se to srovnat s žádnejma hodinkama, co jsem dosud viděl v noční akci. (Kromě rozsvícenejch digitálek teda :-) 

Je super, že jsi spokojený, nahoď pak kdyžtak ještě nějaké fotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě by to docela šlo... Esteticky....bomba!!! (dle mého vkusu). Stran přesnosti - mám je teda pár dní -  běhěm 24 hodin se moc nedá vysledovat odchylka- po více hodinách plus mínus půl vteřiny... Já jsem fakt nadšenej!  :clap:

post-67350-0-30372200-1555358235_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...