Přejít na obsah

Jaké Ball máte právě na ruce?


krtenek

Doporučené příspěvky

Myslíš to dvojitý R? Mě se v poslední době tato značka zamlouvá víc a víc ;-) to tritium nemá chybu..Nemá tu někdo jejich divery DeepQuest?

Po deepquestech jsem se taky díval (-:

Ultimátní potápky, které v testu potápěčských hodinek vyšly nejlépe ze všech (-:

Dlouho jsem zvažoval zda koupit hranaté divery od Bell&Ross nebo tyto Deepquesty

Na eBayi jsou jedny za super cenu!

https://www.ebay.com/itm/Ball-Engineer-Hydrocarbon-DeepQUEST-Titanium-DM3000ASCJBK/253943843151?epid=2266701421&hash=item3b203b894f:g:us4AAOSwRIFbzJ36

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 647
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo ty mám právě v merku :-D koukám máme stejný vkus. Jen u těch na bay chybí jedna stěžejka..jinak jsou parádní

Asi ano. Po vlně vintážních chronografů jsem zase upadl v potápkové šílenství. Poslední přírůstky B&R 03-92 Diver, Lum-tech M53 LE v bronzu a teď ještě Sinn UX

Jsem se zase asi zbláznil )-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou pěkný, jen ten znak dole mi tam přijde trochu navíc.

Ten znak souvisí s dýnkem, viz foto. Ze stránek výrobce to není zřejmé, ale Ball používá dvě loga: Naval Aviator a USAF Pilot Wings. Kdy které používá, to se mi nepodařilo vypátrat.

 

Co se týče přesnosti - od neděle udělaly asi 7 s do plusu.

 

post-13880-0-48599600-1542125405_thumb.jpg

 

post-13880-0-17065100-1542125416_thumb.jpg

 

post-13880-0-80391800-1542125424_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ty jsou ;-) ty mi teď leží v hlavě..Jak je máš dlouho, spokojenost?

Mám je tuším že 3 roky a spokojenost maximální, úžasná přesnost (když jsem kdysi zkoušel přesnost, tak za 14 dní jsem měl 1 sec. do plusu.

Fakt jsou masivní ale díky titanu je to úplně v pohodě nositelné. Do dveří radši ruce za záda nebo připažit.

Co se týče korunky tak někdy mi to vadí ale není to zase tak hrozný. Hodinky pod rukáv od košile moc neschováš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je tuším že 3 roky a spokojenost maximální, úžasná přesnost (když jsem kdysi zkoušel přesnost, tak za 14 dní jsem měl 1 sec. do plusu.

Fakt jsou masivní ale díky titanu je to úplně v pohodě nositelné. Do dveří radši ruce za záda nebo připažit.

Co se týče korunky tak někdy mi to vadí ale není to zase tak hrozný. Hodinky pod rukáv od košile moc neschováš.

Větší hodinky já rád :-) Nemáš nějakou noční fotku lumi? To tritium je fajnové
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mohu konečně přispívat do tohoto vlákna:).

 

Mám pár hodin na ruce Ball Fireman Enterprise (NM2188C-S5J-BK).

 

Zde najdete specifikaci: https://www.ballwatch.com/global/1/collections/fireman---26/enterprise---nm2188c-s5j-bk---1863.html

 
A zde je videorecenze od Bruce W.:
 
 
Na závěr jedna rychlá mobilovka mizerné kvality:
 
post-32698-0-54351100-1542206268_thumb.jpg
 
 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...