Přejít na obsah

Jaké Ball máte právě na ruce?


krtenek

Doporučené příspěvky

Na ruce mám jiný Ball, ale dávám sem dnes tyhle, protože to měly nahnutý. Už jsem měl rozepsanej inzerát do prodeje, dokonce i pár fotek udělal - protože se na ruku nedostanou tak často, jak si zasluhují. Stejně bych ho asi nepodal, protože je mám fakt rád, i když většinou ráno sáhnu po jiných. Pak jsem odpoledne našel ve schránce obálku s několika řemínky  z Ameriky. Asi znamení, nebo co. No, nechám si je samo :-) 

post-67350-0-82610400-1575923702_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 639
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já měl výročí 14.11., vzpomněl jsem si na to až včera, kdy jsem je posílal do servisu. Jedná se hlavně o tlakovku, ale v poslední době mi taky přišlo, že nedrží rezervu nátahu (cca 24 hodin místo deklarovaných 38), tak uvidím, co mi na to řeknou...

Pepyczeku, jak to dopadlo v servisu s tou rezervou? Já je tam měl taky (posílají to na Slovensko), ale jen na doladění přesnosti, což se, ku mé spokojenosti, i stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepyczeku, jak to dopadlo v servisu s tou rezervou? Já je tam měl taky (posílají to na Slovensko), ale jen na doladění přesnosti, což se, ku mé spokojenosti, i stalo.

Ahoj,

včera mi dorazily, takže to budu sledovat. Kupoval si je taky od p. Vyskočila (Tovys Jihlava)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Mně vždycky taky stačil jar. Je ale fakt, že Enterprise moc na tahu nenosím a mám je krátce, takže žádné velké čištění zatím nebylo třeba. Potápky mi vždycky spolehlivě vyčistila slaná voda + následné propírání od slané vody během pobytu u moře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Diky. Kalibr je stejnej, akorát u Green Berets je ve verzi chronometer. (V reálu mám teď u Enterprise trochu lepší přesnost, protože mi je v Ball servisu doregulovali  v rámci záruky téměř na nulu. Obecně  nepřikládám tomu nápisu chronometer žádnou zvlášní váhu - spíš to hodinky prodražuje, než přináší nějaký benefit - když "nižší" řada jde doregulovat stejně). Teď si uvědomuju, že Grenn Berets budu mít za chvilku rok. Nedám na ně dopustit -  to jsem věděl od prvního okamžiku a vím to i teď. Jediná věc, co se Ballu na nich podle mě nepovedla, jsou až příliš krátké nožky a malá mezera mezi stěžejkama a pouzdrem. V podstatě i pří výměně NATO je lepší sundat stěžejky, tak je to tam natěsno. Když na ně dám novej řemen, tak se prakticky okamžitě ošoupe ta vrchní vrstva kůže. Je to vidět i na pouzdře v místě mezi stěžejkama, DLC vrstva je tam na jednom místečku úplně odleštěná až na titan, ale kryje to řemen nebo tah, tak mi to vůbec nevadí a jinde ta DLC drží jak helvétská víra a to je nijak nešetřím, takže je to opravdu jen tím až příliš těsným kontaktem s řemenem a neustálým třením. Dokážu si představit, že někomu by to vadit mohlo a třeba při prodeji by to mohla být docela překážka, protože by mohly vzniknout pochybnosti o trvanivosti té DLC vrstvy. To se mě naštěstí netýka, protože nemám v úmyslu je prodávat. 

 

 

Stejně tak jako Enterprise, který jsem si k nim přikoupil někdy v červenci loňskýho roku. Nenosím je tak často jako Green Berets, ale když už si je nasadím, tak je to zase jinej pocit, jsou takový víc do města. Ne vždycky mám náladu na ten lesklej tah a tak je různě kombinuju s řemenama a pak zas najednou náladu na ten tah dostanu a to pak zazáří v plné kráse, no vždyť to konec konců, Pepyczeku, znáš sám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...