Přejít na obsah

Jaké Ball máte právě na ruce?


krtenek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 639
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@shaggy Díky, zatím mě baví :)

@Micey Až se mi zase povede nějaká aspoň trochu koukatelná fotka, tak ji sem hned hodím ;)

S celníkama následovně. Řešil jsem jen s Ballem, ti to řešili s TNT, pak ale asi týden před Vánocemi mi už přišla z Ballu aut. odpověď, že už mají dovču až do nového roku... od TNT samozřejmě nic... tak jsem ještě vůl čekal, nic... 21.12. jsem začal obvolávat TNT - strávil jsem tím po chvilkách celé odpoledne a nevypadalo to na jakýkoli posun... 22.12. ráno mail z TNT, že těch 13k po mně chtěj oprávněně, že od Ballu na faktuře něco chybí... tak už jsem to začínal vzdávat s tím, že to Ball dořeší po novém roce... pak ale ten samý den další mail od TNT, že se omlouvají, že tam skutečně je informace DDP INCLUDING VAT - mimochodem největší text uprostřed faktury, ale asi to někdo přehlédl... takže omluvný mail a že to teda pošlou další den... 23.12. jsem už ale chtěl být někde jinde a ne sedět doma a čekat na balíček... tak jsme se ještě krásně přes mail pohádali, ale nikam to nevedlo... 23.12. přijel kurýr neoznačeným bílým autem, já vyšel před barák, on mi dal balíček... očekával jsem, že třeba bude chtít podpis nebo ukázat občanku u balíčku za 2 400 EUR, tak mu říkám: to je vše? A on, že jo, sedl do auta a jel... takže kdyby šel z domu v tu chvíli třeba někdo jiný a on mu balíček dal stejně jako mně, tak by mě fakt zajímalo, jak bych to pak s TNT řešil...

Nakonec to dobře dopadlo a hodinky dělají radost, konec pohádky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@madmaxx pouzdro titan, tah je kombinace titan + ocel ;)

na nějakej nightshot se chystám, ale asi jsem očekával od tritia víc... kdekterá lumi po nasvícení jasně vyhrává, ale je fakt, že Bally svítěj nonstop a třeba nad ránem ve tmě je to hezká podívaná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Dr.Romca napsal:

Bally mám přesně od SEWu, jsem z nich doteď nadšený :)  Ty trubičky jsou na tom asi nejlepší, ale i jinak jdou fakt přesně :)   I to kafe se na ně směje 😁

ball_kafe.jpg

Parádní 👍 ať dělají radost. Tritium má něco do sebe 😎

Já dnes “Dobro došli” s deepQ 😉

8150FC4D-E3E9-457F-9F89-08F8D26B3FD6.thumb.jpeg.f579225e7cad766720ffd06c7ba8a0c1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
V 1. 4. 2022 v 14:41, Jirka19 napsal:

Dráhy by možná potřebovaly Bally a jejich standardy, protože zpoždění mají den co den. No, aspoň při tom mám co sledovat 🙂

IMG_20220401_081215.thumb.jpg.284ed643c78c1773795a05ef324b8010.jpg

Ty Hydrocarbony jsou totálně peckový! :) ... A ty dráhy -- oni se snaží, nemaj to kluci (a holky) taky úplně jednoduchý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2022 v 23:38, Kex napsal:

Ty Hydrocarbony jsou totálně peckový! :) ... A ty dráhy -- oni se snaží, nemaj to kluci (a holky) taky úplně jednoduchý.

Díky 🙂 Na naší trati Kladno-Praha to jednoduchý určitě nemaj, protože to je jednokolejná trať ještě snad ze středověku - ostuda železnice. A za to ti zaměstnanci rozhodně nemohou, to chápu a trochu je i lituju 🙂

Jinak mě u těch Hydrocarbonů zajímalo hlavně jestli mi nebude vadit ta ochrana korunky, ale vůbec - nosí se to naprosto v pohodě 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...