Jump to content

Jaké Ball máte právě na ruce?

Recommended Posts

• Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

Přes měsíc jsem neměl na ruce žádný hodinky. Tak mě napadlo prodat Bally a pořídit něco levnějšího - Archimede Outdoor, Steinhart 39 mm nebo rádiově solární Citizeny. Myslíte, že jsem magor?

Přes měsíc jsem neměl na ruce žádný hodinky. Tak mě napadlo prodat Bally a pořídit něco levnějšího - Archimede Outdoor, Steinhart 39 mm nebo rádiově solární Citizeny. Myslíte, že jsem magor?

Já bych je nepouštěl. Myslím, že zpracováním a přesností (vyjma solar Citizenů) jsou daleko za Bally...

Já bych vyčkal. Až se uzdravíš a režim se zas obecně vrátí drobet do normálu, budeš to vidět třeba jinak. Prodat je, znamená tratit na tom fůru peněz a myslím, že hledat nějakou náhražku - jen abys nosil nějaký hodinky, tvůj stav jen rozmělní  - klid to nepřinese. Logiku by to podle mě mělo, kdyby se jednalo o hodinky za podstatně víc peněz a ty bys je chtěl nahradit něčím podstatně levnějším a ten rozdíl použil na něco smysluplného. Takhle to nestojí za to, podle mě, paplat se s prodejem a vším tím opruzem, co k tomu patří. Nechal bych si je :-)

Ledaže bych našel definitivní jebky :-)

No asi na to kašlu, Bally jsou tu stejně neprodejný.

Nehrabe, ja takto rovnez uvazuji. :D

• 4 weeks later...

Pro oživení... Bally jsou jedny z mých nejoblíbenějších hodinek. Vypadají trochu toolově, ale přitom univerzály, slušná velikost (průměr). 

Hydrocarbon Ceramic XV

Clipboard02.jpg