Přejít na obsah

Jaké Ball máte právě na ruce?


krtenek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 639
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Svítí to slušně, ale ty různý barvy jsou kontraproduktivní. Respektive nepotřebuju, aby zářily víc indexy než ručičky (zelená v tritiu nejvíc šajní). Občas to v některejch pozicích vůči indexům trochu trvá, odečíst čas. Což je škoda a celá ta killer feature Ball hodinek trochu ztrácí smysl. Sakra, teď si uvědomuju, že je budu teď někdy mít už dva roky... 🙂

A85713C3-48FF-4D7C-9B32-5312C920463E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Matik napsal:

Svítí to slušně, ale ty různý barvy jsou kontraproduktivní. Respektive nepotřebuju, aby zářily víc indexy než ručičky (zelená v tritiu nejvíc šajní). Občas to v některejch pozicích vůči indexům trochu trvá, odečíst čas. Což je škoda a celá ta killer feature Ball hodinek trochu ztrácí smysl. Sakra, teď si uvědomuju, že je budu teď někdy mít už dva roky... 🙂

 

Přesně to jsem si říkal hned na poprvé... a mám je 3.den;
pokud by byly indexy žluté či oranžové a ručky zelené, bylo by to praktičtější 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, AndyAaron napsal:

Kdyz jsi je koupil, tak jsem si rikal “jezismarja on je fakt koupil!” Ale musim uznat, ze na zivych fotkach jsou lepsi nez na produktovkach.

Naživo jsou fakt peckovy... ještě že jsem si je nenechal rozmluvit :D prostě mají koule ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Gustaf napsal:

u mě to byla láska na první pohled 😄. Celou dobu jsem chtěl Marvelighty...pak jsem zahlédl tyhle a bylo to....

O Marvelightech jsem v jednu chvíli taky uvažoval, ale pak jsem se stočil jiným směrem a teď už vím, že Bally asi taky nikdy neprubnu. Ale aspoň že je tady na co koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý sou. Hele, a jak jsem tě odrazoval od tý pomalý změny dne a data, dokonce mám dojem že jsem kecal a že to tendle strojek dělá rychle. Takže už na nich neni vůbec nic blbýho!
 Akorát bych je prdnul na nějakej řemen. Ten náramek nemá žádnou regulaci, žejo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Gustaf napsal:

Díky ;)

@Radik kam se tvé cesty ubíraly a proč už Bally nikdy ne?

 

Už je to jsou možná tři roky. Tenkrát jsem sháněl jakože ty poslední definitivní. Modrý Marvelighty byly mezi kandidáty. Nakonec to ale vyhrály OPčka dark rhodium. Jako jo, na ruce vydržely 10 měsíců nepřetržite, ale pak mi začal chybět datum, luneta a byl konec. No už je nemám a plácám se v tom pořád. Jediný bezlunetní co bych teď zvažoval jsou GS snowflaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2021 v 22:06, Micey napsal:

Skvělý sou. Hele, a jak jsem tě odrazoval od tý pomalý změny dne a data, dokonce mám dojem že jsem kecal a že to tendle strojek dělá rychle. Takže už na nich neni vůbec nic blbýho!
 Akorát bych je prdnul na nějakej řemen. Ten náramek nemá žádnou regulaci, žejo?

Dík :) jj, myslím, daydate cvaka rychle. No o řemenu jsem nepřemýšlel, vůbec mi nenapadá jakej by se hodil. Možná něco tmavě modrého. Tak regulací nemá...jen puldilky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...