Přejít na obsah

Jaké Bell&Ross nosíte Vy?


Piplík

Doporučené příspěvky

Dobrý fór je, že si sice všichni myslí, že jsou to Bell&Ross a ti z toho možná profitují, ale byly to hodinky, které si nechal Arnold vyrobit sám. Vznikly asi čtyři varianty, ta co má na fotce má 55x55 mm, proto jsou velké i jemu. Jmenuje se to A S M47-331 (někdy taky jako Arnold Schwarzenegger Tank Watch podle jeho vlastního tanku) a byla to v roce 2012 taková předzvěst jeho vlastní značky hodinek AS, kterou uvedl v roce 2015 na Baselu. Bohužel to byl asi neúspěch, od té doby o nich není nikde ani zmínka.

Každopádně je jasné, že Arnold tenkrát nechal okopírovat Bell&Ross a možná je to dnes vcelku cenná sběratelská blbost, i když šlo o Čínu s japonským quartzem.

No vidiš..zajimavý info :-) při bližším pohledu jsou to fakt pořádný cibule...skoro jak cestovní budík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl jsem nerezové 03-92, ale vyškemral je na mě bývalý kamarád. A bylo mi po nich smutno, takže teď mám právě na ruce černé 03-92. Jen jsem musel zase vyměnit ten černý gumový pásek za kožený, potila se mi ruka. Ty nový hranatý potápky jsou boží, stejně jako všechny hranatý Heritage, kulatý BR nemusím a Airborne jsem nepochopil vůbec. Někdo v inzerci už dost slevil na parádních 3-92 a jsou tam pořád, to nechápu. Já kdybych si další nákupy nezakázal, tak už mi ležej v šupliku nebo je mám na ruce.

 

post-8970-0-84982100-1542029415_thumb.jpg

post-8970-0-43429500-1542029426_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Abych to tady trochu oživil, tak pár fotek a informací o projektech (nejen leteckých), se kterými je hodinářská značka Bell&Ross spojena. Jako speciál ?racing bird? - závodní akrobatické éro pro RENO AIR RACES, který se koná každoročně od roku 1924 v nevadské poušti. Pohání jej dvanáctiválcový V12 Rolls-Royce Falcon

post-41349-0-25043600-1549208671_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...