Přejít na obsah

Kdo a kde vyrábí Steinhart ?


solitaire

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

ja som si prešiel cele a tak nejak som ani nepochopil o čo ide.......mam pred kupov novych hodiniek skumat či sa nedajbože nepodobaju na nejaku velehlasnejšiu značku?

 

......zo šteinov sa mi pačia tie 50vky.....variacie na temu RLX manechavaju chladnym....tak aj nejak chapem že sa niekomu pači štyl hodiniek premiovych značiek tak siaha po tychto variaciach pokial su mu original cenovo nedostupne......fake samozrejme je ine tema a pre mna nepripustna zaležitost

 

......čo je vyrobene v čine mi nevadi,je to jedna z najvatšich strojarskych velmoci a dokažu veci v top kvalite.....takže skumat a porovnavat pardolarove puzdra za to asi nestoji.

 

špičkou ceny je podiel ludskej manualnej činnosti.....to bude asi priepastny rozdiel čina-švajc nemci a pod a od toho sa aj odvijaju ceny

 

..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má pravdu předsedo, nic neni levnějsí než Steinhart :lol2:

Jinak skvělá debata, díky všem těm zkušenostem výše, jako třeba že to možná vyrobil někdo v Číně ( fakt to někoho strašně sere?), jsem zjistil, jak levně nasrat spoustu lidí :clap:

Ze známé čtyřky Sinn, Laco, Damasko a Steinhart...Ale věz, předsedo, že čínskýho šmuku se prodá ještě mnohem víc než Steinhartu, jen o tom nebyla řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši já nevim, ale na Aliexpresu se prodávaj fejky všech značek od Pateků, Brajtlí, Rolád, až po Nomos, Tissot apod, a nebo ne přímo fejky, ale vypadá to úplně  stejně, jen to má nějakou trapnou asijskou značku, tak mě vůbec nepřekvapuje, že se tam najdou i hodinky co maj pouzdro vypadající jako od Steinhartu. Obzvlášť když je to takovej velmi výrobně jednoduchej v  podstatě obecnej model leteckejch hodinek. Myslím, že i když to stejně vypadá, moc nic to neznamená.

 

 

 

Na AliExpressu, klasický fejky už stáhli, podle mne je to velmi solidní portál a s tak obrovskýma tržbama, že nemá zapotřebí si podrážet reputaci... 

Jen za jeden den, co měli extra slevy, 11.11. měli tržby za nehorázný miliardy dolarů, ale nehorázný...

 

Na Alibaba.com, přestože je to stejná skupina , jako AliExpress, to ještě trochu prosvítá..., ale vnímám to , jako nechtěné nedopatření...

 

Mega rejdiště fejků je ODKAZ SMAZAN úplně nechutná záplava rolád, Pateků, TAG..., Omega, IWC... Od třeba 6 USD do 600 USD a více... Kdo hledá něco jiného, tak v té záplavě skoro utone... Ale dá se to, jen ten poměr je fakt třeba 50-100 : 1. Co je výhoda, že drží platbu dokud neodsouhlasíš přijatou dodávku. Taky se ale stává, že se těším měsíc na pár věcí a přijde storno platby s omluvou... Jiné servery specializované na fejky jsou, podle mne, vyslovené dobrodružství...

Nehodnotím legalitu, neb už to tak na naší planetě chodí, že když si člověk stoupne dostatečně blízko hraniční čáry, pak tatáž persona je tu hrdina, hop skok a je zněj válečný zločinec nebo zvrhlík a hop skok, a je opět váženým občanem... A to vše rychleji než by švýcarama stopnul...

Z toho já logicky usuzuji, že je to z podstaty věci prázdný a pokrytecký pojem... Pokud se někdo při četbě tohoto textu nemůže odpoutat od hodinek, a bude tvrdit, ať toho kacíře upálí, pak jen podotknu, že rozdíly v legislativě jsou propastné, viz. právní řád v EU kontra Afrika a Blízký až střední Východ...a jak s tím naložit třeba v Německu?!

 

Osobně si lovím a stavím variace B-Uhren, takže mám fejky čehokoliv v podpaží... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...