Přejít na obsah

Kdo a kde vyrábí Steinhart ?


solitaire

Doporučené příspěvky

 

ježišikristepanenanebi ..... nevšim sem si, že by někdo někdy na steinhart nadával, snad kromě doby kdy se do toho dával soprod ..... jestli chcete steinhart srovnávat s čínskejma mrtkama tak se běžte léčit

No, ja bych v tomhle srovnavani byl celkem vopatrnej. Co je cinska mrtka? Jestli dle tebe treba to, co jmenoval jacob, teda rada microbrandu, se kterejma se posledni roky fakt roztrhnul pytel a je jich pokokot, tak treba zminovanej Helson ma, co jsem videl na vlastni bulvy, hodne dobry zpracovani. V pazourach jsem mel dvoje Halios (egal kde maj ofiko sidlo, Kanada, Spanelsko...) a tak hezky a precizne zpracovany hodinky jsem teda necekal. Za cenu dejme tomu 500-800 $ (odhad) toho nabizej dost. Problemem pak muze bejt to, ze treba krasny pouzdro/rucky/cifr uplne zazdej tim nejvobycejnejsim strojkem Seiko/Miyota v cene 40$.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

No, ja bych v tomhle srovnavani byl celkem vopatrnej. Co je cinska mrtka? Jestli dle tebe treba to, co jmenoval jacob, teda rada microbrandu, se kterejma se posledni roky fakt roztrhnul pytel a je jich pokokot, tak treba zminovanej Helson ma, co jsem videl na vlastni bulvy, hodne dobry zpracovani. V pazourach jsem mel dvoje Halios (egal kde maj ofiko sidlo, Kanada, Spanelsko...) a tak hezky a precizne zpracovany hodinky jsem teda necekal. Za cenu dejme tomu 500-800 $ (odhad) toho nabizej dost. Problemem pak muze bejt to, ze treba krasny pouzdro/rucky/cifr uplne zazdej tim nejvobycejnejsim strojkem Seiko/Miyota v cene 40$.

no .... já k tomu asi nic nemám .... odpověděl sis sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo. Az pudes krmit holuby, vem si Steinhart, at se muzes kochat:-)

no jasně ..... to je k věci :D

 

-------------------------------------------------------------

 

hele čím tě sere Steinhart ? ..... že kopíruje ? .... jasně kopíruje ....a sám pan Steinhart se tím nijak netají ..... nabízí plebsu hodinky který si nemůžou dovolit a nabízí je v premiérové kvalitě ...... zřejmě se ty hodinky i dobře prodávají jinak by pan Steinhart už dávno vyráběl něco jiného ..... třeba traktory

 

mě ty hodinky prostě nijak neurážejí ...... kdybych měl těžce vydřených deset litrů a chtěl hodinky co mi vydrží , tak si koupím Steinhart už i pro to, že český distributor je seriózní a vím, že mě s eventuálním problémem nepošle do prdele .... což se u španělských nebo kanadských prodejců může lehce stát 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár řádek jsem napsal Bertovi, takže on ví, co jsem tímto tématem asi myslel. Ano, nepíše se komment, ale comment, za což se místním lingvistům omlouvám : No comment mělo jen říci, že to nechci já prostě nějak moc rozebírat, s řadou z vás to totiž prostě nejde, člověk sem dokutálí balón a vy budete tvrdit, že je to krychle, a že tady trolí,píše nějaký fame, nebo jak tomu říkáte.

Já prostě pořád doufám, že je tohle fórum o hodinkách, ne o uražených egech, rozdupaných bábovičkách na písku a kádrování... Nebo jsem opravdu takový imbecil, že všichni, kromě mne už chápou, že bavit se třeba o tom, kde kopit nejlepší clon Unitasu 9467, třeba jako je v hodinkách PRECISTA B-UHR LIMITED EDITION PRS-42, 

se tady prostě nedá, protože ta firma třeba není u místních z cojávímjakých důvodů v oblibě nebo sídlí na špatné straně zeměkoule nedej Bože, abych tady citoval názor jednoho zahraničního majitele původních válečných hodinek PANERAI, který se bez špetky politiky nebo politikaření s ostatními podělil o svůj názor, že replika těchto hodinek od jednoho výrobce je hned z několika důvodů, podle něj, věrnější originálu než dnešní replika, téhož modelu přímo od PANERAI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasně ..... to je k věci :D

 

-------------------------------------------------------------

 

hele čím tě sere Steinhart ? ..... že kopíruje ? .... jasně kopíruje ....a sám pan Steinhart se tím nijak netají ..... nabízí plebsu hodinky který si nemůžou dovolit a nabízí je v premiérové kvalitě ...... zřejmě se ty hodinky i dobře prodávají jinak by pan Steinhart už dávno vyráběl něco jiného ..... třeba traktory

 

mě ty hodinky prostě nijak neurážejí ...... kdybych měl těžce vydřených deset litrů a chtěl hodinky co mi vydrží , tak si koupím Steinhart už i pro to, že český distributor je seriózní a vím, že mě s eventuálním problémem nepošle do prdele .... což se u španělských nebo kanadských prodejců může lehce stát 

Tos me spatne pochopil, Steinhart je mi fuk, nektery hodinky vod nich se mi i docela libej. Vesmes proti nim nic nemam. Ja reagoval na tvuj "vysmech" ve srovnani s cinskejma mrtkama, pac to zpracovani je v mnoha pripadech nekde uplne jinde, nez u nasobne drazsich hodinek. Co bys chtel na Unitasu/2824 /7750 resit za servis? Tyhle strojky jsou tady desitky let a vopravi je kazdej hodinar. Ale to neni zadna novinka. Takze sem proste jenom ten tvuj primer nepochopil. Coz taky neni novinka.Holubum zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v pořádku .... můj první post v tomhle vlákně spíše směřoval k tomu, že si nějaký ichtyl, který ví lautr hovno ve 2:25 založí nic neříkající vlákno a rozpoutá se tu diskuze o ničem na čtyři stránky

 

Jo, hrdina z pokojíčku ( plným titulem), tak jen houšť. RESPECT :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... že bavit se třeba o tom, kde kopit nejlepší clon Unitasu 9467, třeba jako je v hodinkách ....

Asi jsi myslel UNITAS 6497/8. Já spíš nechápu, proč přiživovat číňany kupováním nějakých klonů. Právě o tom je Steinhart - dává do hodinek za rozumnou cenu mj. švýcarské strojky, proč pak kupovat nějaké klony v podobě Seagull? Například u toho klauna co prodává předražený Parnisy v hodnotě necelých sto dolců za trojnásobek a podobně. Přijde vořech a vysype sedmičku za čínskou jebku, přitom kdyby přihodil trojku, má nové Steinharty - Swiss Made se švýcarským strojkem (například).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nosim ich 3 mesiace nonstop na ruke. maju uz par skrabancov na tele aj na tahu. chod od 28.10. do dnes -31s, co je necelych -1.5s/den.

 

univerzalne a pohodlne hodinky na kovovom naramku (vdaka rozmerom 20/16)

 

eta elabore je urcite svajciarsky strojcek a vyborne vyladeny. dizajn sa mi paci, na RLX nemam financie. kompletovane vo svajciarsku a kolko je toho ostatneho z ciny je mi uplne uprdele...

 

cesky AD ponuka stabilne zakaznicky servis vysokej urovne

 

za tu cenu u mna najlepsie co som kedy mal...

 

post-27820-0-84507100-1542657282_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento topic neprinese nic dobreho, na tyto diskuze mame na jiných forech zumpu kam se to presune a zamkne, zpravidla neviditelne pro bezne uzivatele.

 

Já bych to tak dramaticky neviděl. Máme tady zakladatele vlákna, kterému poměrně obtížně rozumíme. Na druhou stranu tady máme celou řadu jedinců zocelených lety diskuzí úplně vo ničom. Nakonec to bude plichta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...