Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Ace84 napsal:

Ještě k těm "subům" nahoře. Ta fotka je zvláštní a popravdě si nejsem jistý co na té fotce je. Na San Martin to nevypadá.

Viz. lumi perla, úplně mimózní barva lunety, tlustý rehaut, zvláštní korunka.

585dc1d3-efb7-4c11-ad05-340f04242f1d.jpg

Toto už je brutální kopírka. Já jsem u San Martin uvažoval nad pilotkama, ale štve mě, že mají klasické korunky. Já chti takovou co se má dobře natahovat v rukavicíh - prostě se mi to moc líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 hodinami, xbraj19 napsal:

@ggrand Ja zase miluju takovéto reakce....co je na mém dotazu závadného?

Je debilni. 

Kdyz za to nekdo uvali prachy, a pritom nemusi, tak se mu to libi, jinak by si to nekoupil.

Doufam, ze z toho vseho kopirovani nekomu nepraskne cevka, je s vama totiz desna sranda, byla by vas skoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ggrand napsal:

Je debilni. 

 

Jako ostatně většina toho co na forum ještě občas vyvrhneš.

A že ty srajdy sou takové jaké jsou, na tom ty svým komentářem, tobě vlastním, bohužel nic nezměníš.

Tak bacha na ty céfky

sm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a co, když si chceš koupit suby, máš na to prachy, jdeš do krámu a tam z tebe dělají debila, že nejsi dostatečně VIP, takže nic nedostaneš, ale možná ti jednou zavolají...upřímně si rlx s touhle prodejní politikou nic jiného nezaslouží, kupujte SM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám obojí a je mi u prdele kdo si o tom co myslí. Mimochodem, chtěl bych být ten člověk, kterej si koupí dobře zpracované homáže a užívá si super hodinek za pár korun, aniž by věděl koho a jestli kopírují. Jak by byl svět jednodušší. :))

Upraveno uživatelem Ace84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám obojí a je mi u prdele kdo si o tom co myslí. Mimochodem, chtěl bych být ten člověk, kterej si koupí dobře zpracované homáže a užívá si super hodinek za pár korun, aniž by věděl koho a jestli kopírují. Jak by byl svět jednodušší. :))

No vidíš, ale ty o tom víš a tak Tě přirozeně krádež duševního vlastnictví trápí. To je v pořádku, svět jednoduchý bohužel není. Btw. mě osobně by na tom nejvíc štvalo vůbec to jméno. Chápu ze když se někdo jmenuje třeba Martin, přijde mu to fajn :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, xbraj19 napsal:

@ggrand A tobě se na nich libí co, když už máš potřebu reagovat na moje debilní dotazy?  Navíc ty zelené, na které jsem reagoval se ani nepodařilo pořádně okopírovat....aspoň podle fotky.

Me se na tech hodinkach nelibi zhola nic. Fakt ne. Spis me irituji ruzni tobe podobni chytraci, clenove krizove vypravy fanatickych fanboys znacky, u ktere si ani hodinky nemuzes koupit.

 

před 13 hodinami, Waya03 napsal:


No vidíš, ale ty o tom víš a tak Tě přirozeně krádež duševního vlastnictví trápí.

Nebyl bych si tou kradezi tak jisty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, kamilb napsal:

Jako ostatně většina toho co na forum ještě občas vyvrhneš.

A že ty srajdy sou takové jaké jsou, na tom ty svým komentářem, tobě vlastním, bohužel nic nezměníš.

Tak bacha na ty céfky

sm.jpg

Omlouvam se, ze jsem potrefene huse stoupnul na kuri oko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam knizku Wristwatches by Brunner, Gisbert L.: Very Good Hardcover (2007) | Bingo  Used Books o hodinkach, kde je xy znaciek a ich historia produkty. V minulosti robilo jeden dizajn xy znaciek a nikto to nejako extra neriesil. boli/su to vazene znacky SWISS MADE. som dost casto zavrtany v historii hodiniek, resp.vo vyvoji dizajnu, a Rolex nie je tak casto prvy ako by sa mohlo na prvy pohlad zdat.  

samozrejme, ze pripad SAN MARTIN je nieco ine, ale fejk to nie je a za hranicami tohto fora to nikto nehroti, staci sa pozriet na WUS ;) 

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ggrand napsal:

Me se na tech hodinkach nelibi zhola nic. Fakt ne. Spis me irituji ruzni tobe podobni chytraci, clenove krizove vypravy fanatickych fanboys znacky, u ktere si ani hodinky nemuzes koupit.

 

 

ako to myslis? ze RLX nepreda hodinky kazdemu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, ggrand napsal:

Dobré ráno.

tak, pockaj, pockaj, budem za idiota. mi chces povedat, ze pridem do ich kramu, vyvalim 15tisic a oni mi hodinky nepredaju??? to je nejaka ftakovina, nie? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...