Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

Já myslím že on ten ggrand je hodně nešťastný že ho nikdo nebere vážně a on by při tom tak strašně chtěl. Nic jiného mu nezbývá, nikam nepatří ale má pnutí to ze sebe vytlačit bez ohledu na to kde je. Prudí tady, prudí tam, o obsah mu vůbec nejde, on hlavně potřebuje tomu na koho reaguje napsat že je kokot a  nemá pravdu.

Prostě urazit, on to jinak neumí.

Že je to tak ggrande? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kam bych jako mel patrit? Co to meles za nesmysly?  Klub lepsich lidi ? :D

O obsah vubec nejde? Tak pro lidi, co neumi cist mezi radky-at si za svoje penize kazdy koupi co chce=co se mu libi. Kdyz neporusuje zakon, muze to byt kazdemu jedno.

To, ze nekdo nekoho kopiruje...se Seikem nemam slitovani za to, jake smejdy vypousti mezi lidi (a to nemluvim o devalvaci znacky ruznyma barevnyma limitkama). Rlx se mi zase zhnusil obchodni politikou.

Chapu, ze to nemusi byt kazdemu po chuti, zvlast kdyz za takylimitku Seika vyvalil nesmyslny balik nebo vyvalil nesmyslny balik za rlx.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ggrand napsal:

Kam bych jako mel patrit? Co to meles za nesmysly?  Klub lepsich lidi ? :D

 

Melu o tom že neumíš psát normálně bez toho abys musel pořád dokola někoho urážet ty lepšolide. O svatém Martinovi tam není ani ň. To nemusíš hledat šestým smyslem mezi řádky. Stačí když si to přečteš znova. Pěkně pomalu, zleva doprava, písmenko po písmenku. Zkus to. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, mikymik napsal:

Take me zaujaly, skousl jsem soudruha (kopirka to ale neni, je to homage ;)) a jsem mile prekvapen. Objednany byly 9.11. a i s proclenim dorazily dnes. No, kibi by je vyfotil lepe...

Resizer_16058175975860.jpg

Resizer_16058178630690.jpg

Resizer_16058185870670.jpg

Moc pěkné. Ještě mně zaujaly ty Suby. Objednával jsi z ali nebo z wr watches?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som sice povedal, ze homage uz nechcem, ale SAM MARTIN 62 MAS mi vrtaju v hlave. zdovodnujem si to nejakou cudnou logikou, kde tu by mi to nevadilo, lebo maju SEIKO strojovnu, ale RLX mi uz ano, lebo tam to chce aspon SWISS strojovnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lub napsal:

Ahoj Míšo :D, to vypadá dobře!

 Jediný, co mě obecně na tom celým sere, je to jméno. Asi bych volil čistej cifr bez loga nebo nápisu (teď nevím, jestli u tědlech konkrétně je to možné).

je to mozne, zvolis si STERILE

San Martin 62MAS Men Automatic Watch Stainless Steel diving Watch 200m  Water Resistant 12 Luminous Bezel Relojes Hombre 2018|Mechanical Watches| -  AliExpress

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, mikymik napsal:

Take me zaujaly, skousl jsem soudruha (kopirka to ale neni, je to homage ;)) a jsem mile prekvapen. Objednany byly 9.11. a i s proclenim dorazily dnes. No, kibi by je vyfotil lepe...

Resizer_16058175975860.jpg

 

 

pekne hodinky, pekne foto, na paradu ...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, lub napsal:

Ahoj Míšo :D, to vypadá dobře!

 Jediný, co mě obecně na tom celým sere, je to jméno. Asi bych volil čistej cifr bez loga nebo nápisu (teď nevím, jestli u tědlech konkrétně je to možné).

Ahoj Lube, ja ti nevim, jsou to cinske hodinky San Martin, tak se mi k nim to logo trochu ve stylu heuer docela hodi. A jak tu zaznelo, muzes je objednat bez napisu nebo custom, kdy ti tam napisou, co si budes prat. Treba krestni pani Lubove ;)

Romane, diky, je videt, ze se vyznas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...