Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 14 minutami, Roman-ZA napsal:

stale netrpezlivo cakam, az mi bude latka vysvetlena :) 

Máš tady na to celé vlákno. 
https://forum.chronomag.cz/topic/147811-inspirace-v-hodinkovém-světě-bez-flejmu-pls/page/14/?tab=comments#comment-2680045

...a nebo potřebuješ doučování? :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neměl v plánu tady rozpoutat takovou debatu... už se tu nějakou dobu také trochu pohybuji,ikdyž spíše jako divák.. když chci hodinky tak si vezmu svoje Fortis, ale třeba do práce je brát nebudu... v naší výrobě je šance na poničení až příliš vysoká.. tak jsem si řekl že prostě koupím něco se mi líbí vzhledem, ale nebudu se věšet když je odřu.. osobně si tu "zvrhlost" omluvím a to mě stačí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode. To není chyba. Kdysi sem chodilo hodně nováčků a mělo podobne názory. A bylo jim vysvětleno, ze fejk není cesta, strávili tu nějaký čas a pak koupili třeba jiné originální hodinky a stali se z nich chronomagori 🙂 A na to se hodně dbalo. Myslim ze bylo dost lidi, kteri si místo sracky koupili pěkný kus. Teď nastalo zmatení pojmu, které se ale časem taky vyřeší. Snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ty sem Franto furt motáš výraz fejk, a to, jak jsme si ujasnili, žádný tyhle číny prostě dle definice fejky nejsou. Říkej tomu třeba sračky, já jim říkám jebky, to je jedno, ale aby tady nedocházelo k matení pojmů a nováčků.

Já to chápu, že tě to sere, v pohodě, někoho třeba míň, hranici akceptovatelnosti má každej jinde.

Ještě teda, když se v tom tak vyznáš, co třeba ty 045? Vidíš v nich kopírku něčeho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste Radobypaneraj s uchem jsou fejk jako svine, jebka a sracka dohromady. To se na me nezlob. Jestli není, tak jsme asi někde v bludu.
Zmatení pojmu je podle me “homage” s podobná tolerance těch jebek tady.

Akceptovatelnost je jedna věc, ale tohle je výsměch 🙂

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem napsal v jiném vlákně, on se tady ten pojem homáž používá s takovým ironickým nádechem. Asi už tak zlidověl, že to každýmu není zřejmý. Každýmu rozumnýmu fanouškovi do hodinek musí být jasný, že je to prachsprostá kopie. Homáž tomu říkáme ze srandy. Když si vybírám další sračku do sbírky, tak třeba říkám: Tak koho dnes poctím? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantík - jasný, tomu rozumim.

5etter - přesně tak...

Všechno jsou to jebky, ale některý může vzít na milost páč tam jasnou inspiraci, natož osobitý designový prvky nenajdeme.

Mně se ty 045 furt honěj hlavou, né že né. Kurva, už jen pro to zpracování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do tohodle vlákna to sice nepatří, ale když už se tu rozjela pěkná debata... Svoje SM vnímám jako super hodinky ve všech ohledech. Invektiva na ně nepoužívám. Pohybuju se tu už dost dlouho a hlavně mám něco nakoukáno na hodinky přes objektiv. Tzv. homage jsem pořídil až letos, po téměř 12 letech fungování zde. Každopádně mě fascinuje, že mají někteří potřebu sem neustále vstupovat a plivat na všechny strany a ještě se prezentovat daným způsobem. Tzv. kopie ani ovocné plody se zde nevyskytují. Doporučuji se na to vykašlat a věnovat svou energii např. tvorbě pěkné recenze na různé hodinky, kterých je zde pořád pomálu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"To jsem si neuvedomil" , "a omluvil se".

Tvl, jeden z předních kladiv na čarodějnice a neuvědomí si, že kupuje fejk a ještě pak, že ho prodává...na fóru, kde kkti vyrukují s tím, že fanouškovské tričko s logem Seiko je fejk a to je podle nich nemyslitelné! Frantíku, ještě se máš z fóra hodně co učit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, nooski napsal:

Do tohodle vlákna to sice nepatří, ale když už se tu rozjela pěkná debata... Svoje SM vnímám jako super hodinky ve všech ohledech. Invektiva na ně nepoužívám. Pohybuju se tu už dost dlouho a hlavně mám něco nakoukáno na hodinky přes objektiv. Tzv. homage jsem pořídil až letos, po téměř 12 letech fungování zde. Každopádně mě fascinuje, že mají někteří potřebu sem neustále vstupovat a plivat na všechny strany a ještě se prezentovat daným způsobem. Tzv. kopie ani ovocné plody se zde nevyskytují. Doporučuji se na to vykašlat a věnovat svou energii např. tvorbě pěkné recenze na různé hodinky, kterých je zde pořád pomálu. 

Ja zase nevim, proč to, ze je fejk super zpracovanej, omlouvá ze je fejk 🙂 Ze je to jako výhoda, nebo ho to ospravedlňuje.

Jinak různé názory te nemusí fascinovat, o tom je forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nic užitečného z Tebe nevypadne? 🙂 Hele představ si to jako hospodu, kde určitá skupina lidí má oblíbené pivo, které Tobě nechutná. Vlítneš tam na ně a začneš vykřikovat, že pijou humus? Vláken a sekcí je tu hromada, proč své snažení nezaměřit na něco, co Ti nebude pít krev?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, nooski napsal:

Takže nic užitečného z Tebe nevypadne? 🙂 Hele představ si to jako hospodu, kde určitá skupina lidí má oblíbené pivo, které Tobě nechutná. Vlítneš tam na ně a začneš vykřikovat, že pijou humus? Vláken a sekcí je tu hromada, proč své snažení nezaměřit na něco, co Ti nebude pít krev?

zeby ho to bavilo? tak v hospode by dostal riadnu do drzky, ale my sme tu forum gentlemanov, my sa nad to povznesieme. 

nic si z toho nerob, tes sa hodinkami, tvoje fotky su paradne.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Roman-ZA napsal:

zeby ho to bavilo? tak v hospode by dostal riadnu do drzky, ale my sme tu forum gentlemanov, my sa nad to povznesieme. 

nic si z toho nerob, tes sa hodinkami, tvoje fotky su paradne.  

Do drzky jako od tebe?!?!?! Hahahaha🙂 Silacky kecy mam nejraději 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...