Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 53 minutami, villain83 napsal:

Honzo. manto, originalitou svych 6105 ses si jistej? Ja jen, aby to nehranicilo s jistotou nekterych tvych prispevku v Prim vlakne, kde jsi moderatorem a nejednou si tam s naprostou jistotou sobe vlastni placl nesmysl... 

Že mně nesnášíš vím už dávno. A originalitou si jistý jsem. Jednak jsem je kupoval zde na fóru a druhák je servisoval Valis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma

Borci, vlákno odemykám. Prosím tímto propagátory čínských hodinek, aby si uvědomili, že jejich postoje nesdílím, a adorace čínských sr-ček je mnou pouze trpěna. Důvody akceptace jsem vysvětlil již dříve. Pokud by snad někdo z číňanů opět osobně zaútočil na moderátora, bude mnou zcela nedemokraticky uplatněn princip kolektivní viny. Konec konců, to přece jako čínomilové dobře znáte od soudruhů z Pekingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert odemknul téma
před 19 hodinami, Honza.manta napsal:

Nebýt toho, že si musím dvakrát denně mýt ruku, neb je zelená(ale to je asi u bronzu standard), tak jim nemám co vytknout.

Honzo, není to standardem.

 Tohle tvrzení mi z osobní zkušenosti nesedí. 

Dávám v příklad limitky "Pražské Willardy" - po několika měsících nošení jsem ruku neměl zelenou ani jednou. Samozřejmě netuším, čím to je. Jestli druhem slitiny, nebo titanovým dýnkem...

Co se týče těch hodinek jako celku (Willard L. E.) - naprosto chápu některé výhrady k nim. S některými se dokonce ztotožňuji. Ale to je do jiného tématu. ;)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Roman-ZA napsal:

pri vsetkej ucte, toto vlakno bolo uplne v pohode, kym sa sem nenas**li stvaci. ja tiez nechodim do vlakna RLX, PAM a pod. a nezacnem utocit na clenov, ze su taki a taki. 

Myslím, že Frantik neútočil na členy, ale na zde opěvované čínské kopírky. 

Je ze staré školy, dřív to tady prostě tolerováno nebylo a to bylo správně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, lub napsal:

no ja nevim, neni pouzdro malicko jiny? mozna jen blbe vidim. ale ty SPB jsou jak pocta mm300. nebo inspirace sumo?

Aha, sorry, asi jsem klikl na jinej odkaz a koukal 046. Ty 045 jsou spíš 62 mas skřížený se Sumama. Ale i když to teda nekopíruje přesně žádnej aktuální model, stejně mi to od pohledu přijde pocitově jako totální Seiko jen s jiným logem... Ale nedokážu říct proč 🤷‍♂️

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...