Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, 5etter napsal:

Abych zamluvil další výpad dalšího inkvizitora, dám sem jednu fotku. Sice na ní nejsou hodinky San Martin, ale snad mi tento lehký OT odpustíte, když prozradím, že jsem si dnes jedny objednal :)

IMG_20210527_213222.png.2079425276a5b82914d2bfe910333135.png

Prosím Tě, ta teatrálnost je možná zbytečná. Proti čínskému kvalitnímu zboží nic nemám. Kupříkladu mám čínskou kudlu Kizer, kde jim design dělal americký nožíř Matt Cucchiara. Super nůž ze skvělých materiálů za pytel brambor. Originální kus.... žádná druhá sebenza.  Já jsem jen napsal, jak to cítím, že okopírovaný design ke mně emočně promlouvá asi jako pumpička na kolo. Tj. vůbec. Ale nosíš to ty a mně je to u prdele. Je pár microbrandů z Asie, kterým  fandím a jen resale value a fakt, že u mě nevydrželo víc jak 100 hodinek, mi brání je koupit a za tři měsíce je se ztrátou jak prase prodávat dál. Ať San Martin najedou na originální tvorbu, drží kvalitu pár let a zákaznický servis a možná budou tam, kde je dneska Ward či jiní. Potencial zjevně mají, když říkáte, že jsou dobrý.  Škoda ho projebat v kopiích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V pohodě. Mně se líbilo, jak jsi to napsal. Tvému názoru úplně rozumím a s poslední větou o SM taky souhlasím default_cheers.gif
Jako jeden z mála odpůrců jsi se vyjádřil kultivovaně a neútočně. Jenom teda furt nechápu, proč máte pořád potřebu sem lézt a poučovat nás. Já taky nikomu neříkám, co si (ne)má kupovat za hodinky.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Roman I. napsal:

Ať San Martin najedou na originální tvorbu, drží kvalitu pár let a zákaznický servis a možná budou tam, kde je dneska Ward či jiní. Potencial zjevně mají, když říkáte, že jsou dobrý.  Škoda ho projebat v kopiích.

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, 5etter napsal:

Já jsem si ale nekupoval pocit, background, ani atmosféru. Kdybych to chtěl, připlatil bych si za to jinde. Chtěl jsem pořádné hodinky a ty jsem dostal. Za ty prachy jsou fakt super.

To je jasný, Tuňáky jsou pořádný hodinky, za kterými jsou vidět desetiletí vývoje a práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=643]azeppelin[/mention] Zkus ještě jednou popřemýšlet o tom, co jsem napsal.
[mention=643]Frantik[/mention] "Číňanům" jde právě o hodinky jako takové. O jejich uživatelské vlastnosti, použité materiály, kvalitu provedení, poměr cena/výkon. Kdo chce kromě toho i pocity, atmosféru, background a desetiletí vývoje, ten si asi nekoupí čínskou kopii.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, 5etter napsal:

Spíš jsi typ troll. Dobrou noc

Ale nie je. Len sa s Tebou trochu hrá, lebo to je ľahké. Keď si trochu upraceš myšlienky pri písaní, bude to ťažsie. Pozri:

Před hodinou, 5etter napsal:

Jako jeden z mála odpůrců jsi se vyjádřil kultivovaně a neútočně. Jenom teda furt nechápu, proč máte pořád potřebu sem lézt a poučovat nás. Já taky nikomu neříkám, co si (ne)má kupovat za hodinky.
 

Prvá veta, útočíš na všetkých diskutujúcich, ktorí sa Ti javia ako odporcovia. Druhá veta, nechápeš, že je tu diskusné fórum a je dobre, že sa debatuje a padajú názory zo všetkých smerov. Tretia veta, nikto Ti tu nerozkazuje, čo si máš kúpiť, Ty sám sa staviaš do pozície týraného a strieľaš okolo seba na domnelého nepriateľa (našťastie slepými) :). Len sa snažím poradiť, ako sa vyhnúť trollom, nemusíš ma brať vážne :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahá! A pochopí už někteří z diskutujících, proč jsou na fóru rozdílná témata? Že třeba ti, co mají rádi brambory, NECHTĚJÍ diskutovat s těmi, co brambory rádi nemají!? Proč by to dělali? Co by jim to dalo? Oni nepotřebují slyšet, že je lepší mrkev! Nebo že jsou blbí, páč brambory jsou hnus, samej škrob. Kdo se NECHCE ROZUMNĚ bavit o bramborách, ale chce soustavně popichovat ty, co je mají rádi, nechť táhne do pr... mrkvovýho vlákna! :-)) Tyhle maniacké misionářsko-osvětové výlevy těžko chápu. Kde se ta jistota vychovávat ostatní bere?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tos napsal:

Ahá! A pochopí už někteří z diskutujících, proč jsou na fóru rozdílná témata? Že třeba ti, co mají rádi brambory, NECHTĚJÍ diskutovat s těmi, co brambory rádi nemají!? Proč by to dělali? Co by jim to dalo? Oni nepotřebují slyšet, že je lepší mrkev! Nebo že jsou blbí, páč brambory jsou hnus, samej škrob. Kdo se NECHCE ROZUMNĚ bavit o bramborách, ale chce soustavně popichovat ty, co je mají rádi, nechť táhne do pr... mrkvovýho vlákna! :-)) Tyhle maniacké misionářsko-osvětové výlevy těžko chápu. Kde se ta jistota vychovávat ostatní bere?

Chybí jeste kecy typu fašista, nacek, apod. To uz tady taky bylo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Tos napsal:

Ahá! A pochopí už někteří z diskutujících, .... Že třeba ti, co mají rádi brambory, NECHTĚJÍ diskutovat s těmi, co brambory rádi nemají!?

Bramboráři vs chovatele mandelínek.

Jo, to sedí.

edit: Jen nechápu proč se nemusí, když obojí mají ty brambory tak rádi...

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Tos napsal:

Ahá! A pochopí už někteří z diskutujících, proč jsou na fóru rozdílná témata? Že třeba ti, co mají rádi brambory, NECHTĚJÍ diskutovat s těmi, co brambory rádi nemají!? Proč by to dělali? Co by jim to dalo? Oni nepotřebují slyšet, že je lepší mrkev! Nebo že jsou blbí, páč brambory jsou hnus, samej škrob. Kdo se NECHCE ROZUMNĚ bavit o bramborách, ale chce soustavně popichovat ty, co je mají rádi, nechť táhne do pr... mrkvovýho vlákna! :-)) Tyhle maniacké misionářsko-osvětové výlevy těžko chápu. Kde se ta jistota vychovávat ostatní bere?

Přeji krásný nový den. Je vidět, že se v pěstování brambor vyznáš. Rozhodně bych si to tu nenechal rozvracet nekalými diskusemi. Mělo by se tu jen chválit. Takhle se mává a takto se bije! Ostatně, podívej se, co způsobila moje pochvala kolegových Tuňáků. Máš také nějaké pěkné Seiko hodinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Azeppelin, toto je ale rétorické cvíčení typu "kolovrátek". Tj. něco jako čepice typu "čupřina".

Ale k věci, že nabídka SM a dalších je úplně normální kopírka, tak na tom se snad většinově shodujeme.

Edit: zapomněl jsem napsat, že zde zastupuji mandelinky

Upraveno uživatelem travex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...