Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zbytečná reakce je taková reakce, kde musíš i přes pochopení jádra sdělění dát autorovi najevo, že je podle tebe pitomec/nedouk a tak.

edit: sorry pozdě

Tohle skončí čínským exitem, stejně jako Damaskáři.

Sorry za dvojnásobný OT.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kamilb napsal:

 

au :)

Edit: Nemá to smysl ;)

Víš, to s tou párou ale opravdu je blbost. To bys mohl uznat i ty, že jsi mimo :-))).

Jako dopravák bych měl vědět a hopa se obrací v mašině :-))).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, travex napsal:

Azeppelin, toto je ale rétorické cvíčení typu "kolovrátek". Tj. něco jako čepice typu "čupřina".

Dyť jo, přece bys ve vlákně s definitivním a neustále opakovaným argumentem - "za ty prachy" po mě nechtěl nějakou kreativitu. Tady se jede na váhu ocele a cokoli originálního byste mi s minimem úsilí vobšlehli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, kuncák7 napsal:

Víš, to s tou párou ale opravdu je blbost. To bys mohl uznat i ty, že jsi mimo :-))).

Jako dopravák bych měl vědět a hopa se obrací v mašině :-))).

Uznávám že jako cynický příměr jsem uvedl příliš krátké časové rozmezí a tak cesta k pointě musí být někomu proložena výraznějším vodítkem.

Patrně, pokud bych napsal,  - nežijem v době kamenné tak by to snad pobral i trefený jelen.

Byla to chyba.

Ale, na druhou stranu tě asi chápu, já se s dopravákem (NE, s tvou osobou), nikdy nedokázal domluvit.

Každý jsme byli z jiné planety :)

Potěšení pro mě ale přes to všechno bylo že se našel někdo kdo tušil o čem píšu.

Edit.

Předem se ti za ten vesmír omlouvám (pro jistotu), nikdy sem na jiné planetě nebyl, je to jenom jako. Tento příměr se používá v momentě kdy si dvě osoby v dialogu výrazným způsobem nerozumí. Například jako kluci mandelinky tady ve vlákně, a já brambora ;)

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kamilb napsal:

Uznávám že jako cynický příměr jsem uvedl příliš krátké časové rozmezí a tak cesta k pointě musí být někomu proložena výraznějším vodítkem.

Patrně, pokud bych napsal,  - nežijem v době kamenné tak by to snad pobral i trefený jelen.

Byla to chyba.

Ale, na druhou stranu tě asi chápu, já se s dopravákem (NE, s tvou osobou), nikdy nedokázal domluvit.

Každý jsme byli z jiné planety :)

Potěšení pro mě ale přes to všechno bylo že se našel někdo kdo tušil o čem píšu.

Edit.

Předem se ti za ten vesmír omlouvám (pro jistotu), nikdy sem na jiné planetě nebyl, je to jenom jako. Tento příměr se používá v momentě kdy si dvě osoby v dialogu výrazným způsobem nerozumí ;)

Neuvedl. Já se nechci nechat zatahovat do debaty - fejk/homage/kopírka, čistě jsem reagoval na příměr - 20 století - století páry, což je hloupost ( je to století 19 ). Tvé rozhořčení jinak chápu, ale to nechci komentovat ( viz. má druhá věta ).

A zda jsi se mnou měl rozpor nebo ne o dopravě není důležité vůbec :cheers:, měl jsem ho tu s většinou zdejších členů. V lásce k hodinkám vládne shoda - jsme oba členy zde, a o víc na hodinkovém foru jít nemá :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, kuncák7 napsal:

 Já se nechci nechat zatahovat do debaty :cheers:

Tak to máš štěstí. Nezatahuj.

Už jsem ti chtěl napsat ať se do toho rozhodně nemontuješ protože toto není problém nějaké čtvti s jednou okreskou a dvěma křižovatkama který bys chtěl vyřešit žlutou čárou

Tady se řeší globální konflikt. Americký brouk(teda čínský) vs míra použití selektivního insekticidu.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kamilb napsal:

Tak to máš štěstí. Nezatahuj.

Už jsem ti chtěl napsat ať se do toho rozhodně nemontuješ protože toto není problém nějaké čtvti s jednou okreskou a dvěma křižovatkama který bys chtěl vyřešit žlutou čárou

Tady se řeší globální konflikt. Americký brouk(teda čínský) vs míra použití selektivního insekticidu.

:)

Jojo, školy nemám a globálním problémům nerozumím.

Jen mi přijde, že by na Vás platilo trochu familiernější oslovení - volové, máte tohle zapotřebí??

Všem se omlouvám za tohle oslovení :cheers:. Max si dám na pár dní trestnou :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, McStinger napsal:

Moja babka mandelinky hádzala do kýbla s vodou. Tak šup, nejaké fotky .

Já bych na ten šmejd použil něco ostřejšího, manuál se mi tu válí na stole. To dole na fotce sou doopravdické Seika bez pocitu ojebání na ruce kluci

IMG_7444.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty svoje jsem ještě nefotil ve vodě. Díky za nápad. Jako jeden z mála tedy přihodím pár rychlofotek k tématu. Vody se nebojí, do vany s horkou vodou je nesundávám, nebojím se o ztrátu resale value a ještě jeden postřeh k životodárné tekutině. Tohle jsou jediné hodinky, kde jsem naprosto bez problémů schopen obsluhovat lunetu i s úplně mokrýma rukama. U ostatních musím ruce usušit nebo otáčet přes triko apod.

1446303729_NewProject(54).thumb.jpg.6419d959595d8d6aec12552ce82199a6.jpg801708800_NewProject(53).thumb.jpg.99ab5d82eebc03010e98c4b8b813fc7e.jpg28523718_NewProject(55).thumb.jpg.4db87521ef42c4dc22003a362d51ea54.jpg660815035_NewProject(56).thumb.jpg.c196264d9848eccf352fb9c682cea901.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...