Jump to content

Nacházíte se ve vlákně se zvýšeným výskytem hodinek, které jsou kopiemi či napodobeninami modelů jiných značek. Čtení tohoto vlákna, či přispívání do něj, poškozuje zdravý vývoj chronomagora.

SAN MARTIN

Recommended Posts

• Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 8 minutami, AndyAaron napsal:

Stejne jak ty tvoje Steiny v prodeji emoji6.png

nemozes porovnavat, to je SWISS MADE, to sa moze ;)

Já to rozhořčení chápu ... na druhou stranu, když se mě prostě líbí pouzdra PAM , ale pro hypotéku na hodinky asi nepůjdu, tak ono moc možností není ...

před 2 minutami, mikymik napsal:

Ále, Frantik tu prodával tah s označením "SEIKO" z Ali. Nic proti, jen mi to nejde dohromady s jeho svatou válkou v čínské sekci.

u nas, na Slovensku, mame take "rceni", horsi Poturcenec od Turka :D

A jeje, oukej, cekal sem to, klasicka podpasovka. Ano, koupil jsem tah jubilee aftermarket na Seiko Želvy, kterych se prodava mraky, ale tento mel logo Seiko. To jsem si neuvedomil a prodaval ho tady, po upozorneni jsem ho stahnul a omluvil se. 

Zde je videt, ze v tomhle vlakne uz se bere, jako absolutne normalni, ze se tady prezentujou a glorifikujou fejky. I novacek tady pouziva vyrazy jako "homage" i kdyz o zadnou homage nekde, je to proste smradlavej fejk. Nevim, jestli je dobry, ze uz tady velebite i tyhle sracky.

A kazdej, kdo ma jinejk nazor je tady branej, jakoze vede svatou valku, apod. Ja zadnou nevedu, jen si proste neco myslim a to napisu.

Edited by Frantik

Koukám, že furt dokola... u začátečníků to holt jde ještě nějak přejít, ale u "starých" mazáků se divim, že to tady furt obhajují. Tak si děti, tuto hodinu, ZASE něco řekneme o rozdílu mezi fejky a homage. Koukám, že vám tahle látka stále nejde.

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic